Saçlarım Dökülüyor, Ne Yapmalıyım?

Saç kaybı insan hayatında bir takım olumsuz etkiler yaratabilir.

Saçların azalması, dökülmesi kadın erkek ve hatta çocuğu derinden etkileyip sosyal hayatını ve çevresine olan yargılarında bir takım dengesizlikler oluşturabilir.

Öncelikle saçların dökülmesi yaşlanma belirtisidir ve genç yaşlarda özellikle 20’li yaşlarda başlayan saç dökülmesi insanları umutsuz, depresif, toplumdan soğuyacak şekilde içe kapanıp kendine olan özgüvenini kaybetmesine neden olur. İşte burada devreye HDC ve son yıllarda özellikle Amerika Birleşik Devletleri’nde gelişmekte olan HAIR MANAGMENT ( saç yönetimi ) girmektedir.

Bugün için gelişen teknoloji ile saçlarınızı eski haline veya arzulanan hale dolayısı ile size istediğiniz imaja geri getirebilecek bir sürü yöntem mevcuttur.

Ama bunların hangisini uygulamalıyız?
Hangi yöntemi uygularsak ne elde ederiz?
Artıları eksileri nelerdir?
İleride ne olacaktır?
İlerisini düşünerek ne yapmalıyız?
Maliyetleri ne olacaktır?
Saçlarım geri gelecek mi?
Mevcut saçlarımı kurtarabilir miyim?
Dünyada gelişen yeni teknolojiler neler?
Bana ne faydası olabilir?
Ne zaman?

Gibi sorulara cevap arıyorsanız size TEK cevabımız HDC’ye gelin!!!

Niye HDC?

Cevabı çok basit: 19 seneyi aşkındır sadece saç sorunları ile ilgilenmiş saç kaybının her türlü etkisini binlerce müşterisi ile beraber yaşayıp hep kişiye özel çözümler üretmiş sahibinden çalışanına kadar bir yerde hep kendi müşterisi olmuş, bir çok firmanın da bir şekilde bu sektöre girmesine sebep olmuş, konusunda en geniş kapsamlı olaylara bakabilen, ekibi ile saç sorununu en derinlemesine ve en geniş açıdan görüp bireye indirgeyerek çözüm geliştiren veya ÖNEREN konusunda HDC tek firmadır. Dolayısı ile hemen HDC‘ye gelin sizi bu dertlerden ya kurtaralım ya da neler yapabilirsiniz sizi en detayına kadar bilgilendirelim.

Detaylı bilgi ve randevu almak için aşağıdaki formu doldurun. En kısa sürede sizinle iletişime geçelim.