Müşteriler

Zeynep Akbalık

Her genç kız gibi modaya, moda olan her şeye bayılıyorum! Hiçbir zaman gerek giyim gerekse güzellik konusunda modadan geri kalmak istemedim.

Abdullah Aksu - Sporcu

"Acaba olacak mı? Yakışacak mı? Bakımlarını yapabilecek miyim? Rahat kullanabilecek miyim?" diye… Ama gerçekten bu kadar düşünmeye hiç gerek yok.

Emrah SARIGÖL - İş İnsanı

Saç sorununun gerek iş hayatında, gerekse okul hayatında büyük kayıplara neden olduğu belirten Emrah Sarıgöl, HDC ile hayalindeki uzun saçlara kavuştu.

Zekeriya KAYA - Öğrenci

Genç yaşta saçlarını kaybeden Zekeriya Kaya, Gençlere Merhaba Kampanyası sayesinde saçlarına tekrar kavuştu.

Okşan AKGÜN - Spor Eğitmeni

2002 yılından itibaren HDC müşterisi olan Okşan Akgün. Son teknoloji geliştirilen İtalyan sistemi CNC medikal saç kullanmaya başladı.

Nihat MUGİL – Sanatçı

TV8'de yayınlanan O Ses Türkiye programının 2018 finalisti Nihat Mugil de HDC kalitesiyle yeni saçlarına kavuştu.

Emre Can ŞİMŞEK - Öğrenci

HDC'ye gelerek protez saç yaptırmaya karar verdim. Buraya geldim. 1 saatte dışarı çıktım. Aynaya baktım ve başka bir kişiyim. Yeni bir hataya başlamış gibiyim. Teşekkürler HDC.

Sidar Selin AY

Bana yaşattığınız o güzel gün için, öz güvenimi bana geri verdiğiniz için size minnet borcum var. Ellerinize sağlık. Ne kadar teşekkür etsem azdır. HDC Exclusive ekibine sonsuz teşekkür ederim.

Alihan GÜNDOĞDU

Hayatına yeni bir başlangıç yapmak isteyen Alihan Bey, CNC Medikal saç ile Yeni Hayatına Merhaba Dedi.

Sümeyye GÜROL

Alopesi rahatsızlığı yaşayan Sümeyye Gürol, saç sorununu aşmak için protez saç kullanmaktadır.

Ömer ŞAHİN - Sağlık Personeli

Saç seyrekliği ve dökülmeler ile yaşadığı saç sorununa protez saç ile çözüm buldu.

Doğukan ÜLKER - Mağaza Yöneticisi

Doğukan Ülker, yaşadığı erkek tipi saç dökülmesini çözmek için HDC'yi tercih etti.

Doğukan AYDIN – Profesyonel Sporcu

Doğukan Aydın, profesyonel olarak sporla uğraşan aynı zamanda sahne alan birisidir. Yaşadığı saç sorunlarını çözmek ve daha iyi görünmek için HDC'yi tercih etti.

Murat ÖZEL - Solist

Murat Özer, seyrelen saçlarını geri kazanmak için HDC'yi tercih etti.

Erhan SARI – Kuaför

HDC ile tanışmam 1998 yılında kendime HDC'de protez saç uygulaması yaptırmamla başladı ve 1999 yılından beri HDC'de stilist olarak çalışmaktayım.

Kea CAN - Dansçı

Kea Can, Alopesi rahatsızlığı nedeniyle çocukluğundan beri saç sorunu yaşamaktadır. Çocukluk hayali olan saçlarına protez saç sistemi ile kavuştu.

Cemal A. ACIBADEM – Oyuncu

Çocukluktan beri hayalim olan oyunculuk için çok çalıştım. Fakat genç yaşta saç sorunu yaşamaya başladım. Özellikle oyunculuk için bu yaşta saç sorunu olması benim için dezavantaj olmuştu.

Evren Nuri TURHAN - Eski Futbolcu

Eski Milli futbolcu olan Evren Nuri TURHAN, halen özel maçlarda aktif futbol oynamaktadır. Protez saçları ile hiç bir sorun yaşamadan spor yapabilmektedir.

Mim Kemal ÖKE - Akademisyen

Erken yaşlarda kaybettiği saçları günlük hayatını etkilemeye başladığında protez saç yaptırmak için HDC'yi tercih etti. 20 yılı aşkın süredir HDC müşterisidir.

Şener YAVUZ - Kuaför

Genç yaşlarında başlayan saç sorunu otuzlu yaşlarına geldiğinde tamamen dökülmesine neden olmuş. Saçsızlık yüzünden olduğundan daha yaşlı görünmesi onun protez saç yaptırması kararını vermesini sağlamış.

Burçin BİLDİK - Sanatçı

Uzun süren saç dökülmesi sonrasında kafamın ön tarafında seyrelme ve açılma yaşadım. Sanatçı olduğum için dış görünüşüme hep özen göstermek zorundayım.

Randevu Al