Müşterilerimizin Yorumları

Doğukan Ülker

Mağaza Yöneticisi

Erken yaşta saç dökülmesi sorunu yaşamaya başladım. Bu yüzden kendimi çok mutsuz hissediyorum. Çok araştırma yaparak internet üzerinden HDC firması ile tanıştım. Kalite ve hizmet anlayışlarından çok memnun kaldım. Beni yeniden saçlarıma kavuşturdular.

Miraç Özay

Öğrenci

23 yaşındayım. 3 yıldır saç dökülmesi sorunu yaşıyordum. Protez saç yaptırmayı düşündüm fakat cesaret edemedim. HDC'nin Gençlere Merhaba Kampanyasını görünce şansını denedim. Ve hayalini kurduğum saçlara sahip oldum. Keşke beklemeden yaptırsaydım dedim. Bana bu mutluluğu yaşattığı için HDC'ye teşekkür ederim.

Doğukan Aydın

Profesyonel Sporcu

Ben aktif ve çok hareketli bir yaşamı olan biriyim. Profesyonel kalecilik yapıyorum ve akşamları bir mekânda gitar çalıyorum. Saç sorunu yaşıyordum ve saçlarım sürekli canımı sıkıyordu. Protez saç uygulaması ile aynadaki yeni görüntüm beni inanılmaz mutlu etti. Kaybettiğim özgüvenimi çok kısa bir sürede geri kazandım. Saç sorunu yaşayan herkese HDC’yi tavsiye ediyorum.

Burçin BİLDİK

Sanatçı

Dış görünüşümde yapılan muhteşem değişiklik, hayat yolunda beni daha mutlu ve pozitif bir insan yaptı. Bana bunu sağlayan HDC ailesine sonsuz teşekkürler.

Fatih ÜREK

Sanatçı

HDC ile uzun yıllar önce tanıştım. Saç sorunumda hızlı ve kaliteli çözüm sundular. Bu nedenle HDC'nin hayatımdaki yeri çok büyük, bunu kelimelerle ifade etmem zor. Gösterdikleri kaliteli hizmet anlayışı, güler yüzlü samimi yaklaşımından dolayı HDC'ye sonsuz teşekkürler. Saç sorununuzun çözümü için vakit kaybetmeden siz de HDC'li olun.

Funda ŞEN

Dijital Pazarlama Yöneticisi

HDC’de bir Rapunzel masalı daha yaşandı. Onlar için binlerce hikayeden biriyim ben, fakat onlar benim ilk hikayem.

M.B

Bugün çok ama çok önemli bir gün oldu benim için! Saçlarıma kavuştum ve inanılmaz mutluyum. Her şey ama her şey için teşekkür ediyorum! HDC ekibine tüm kalbimle başarılarının devamını dilerim. Bundan sonra daimi müşterini olacağım! Saygılar ile

Evren Nuri Turhan

HDC ile 1998 yılından bu yana birlikteyiz. Ailem gibi olduk artık. Hiçbir zaman bir problem yaşamadık. Bu sene de güzel geçiyor. Yeni bir hareketlilik var burada ve hoşuma gitti. Victoria hanım ve yeni insanlarla beraber yeni bir enerji gelmiş. Başarılarınızın devamını dilerim. İyi ki varsınız…

Metin Alelen

Tüm çalışanlarınız, inceliğiniz, servisiniz, davranışınız her şey ama her şey için çok teşekkür ederim. En memnun ve en mutlu müşterilerinizi sorarlar ise ilk beni gösterebilirsiniz. Her şey için çok teşekkür ederim. Saygılarımla,

Kutsi

Canlarım, Bu hepimiz için; sizi 25 yıl önce tanıdım, 25 yıl önce sizinle ve bu harika çözümünüzle tanıştım. Bu kadar yıl HDC sadece benim için bir çözüm merkezi değil bir dost yuvası oldu. Mükemmel hizmetiniz mükemmel insanlarla aralıksız devam ediyor. Hele kraliçenin yeni rüzgârı burayı cennet yaptı. Sevgilerimle,

Erdem Topuz

Sevgili Hair Design ailesi 1997 yılının başından beri beraberiz sizlerle. 20’li yaşlarımın başında girdiğim bu kapıdan şu an orta yaşlı bir adam olarak giriyorum. Yıllar içinde tüm sanatsal yolculuğumda oyunlarımda, kliplerimde, konserlerimde sizleri hep ekibimizin bir parçası gibi hissettim. Nice uzun yolculuk ve anılara hep birlikte.

Derya Oğuzhan

Buraya ilk geldiğim gün herkesin yüzündeki o güzel gülümsemeleri görünce kendimi hem rahat hissettim hem de gördüğüm ilgiden çok memnun kaldım… Buraya arkadaşımın önermesi ile geldim… Geldiğim içinde ayrıca mutluyum… Bu yüzden İsmail’e çok teşekkür ediyorum. Herşeyin daha güzel olması dileğiyle hepinize kucak dolusu sevgiler… İyi Bayramlar

Ramazan Maltepe

Öncelikle sektördeki en profesyonel şirketlerden biri olduğunu belirtmek isterim. Uygulama sonrasında karşılaşacağınız görüntüye inanamayacaksınız. Eğer saçsızlığı dert ediyorsanız ve kendinize değer veriyorsanız HDC sizin için en doğru adres. Başta Gökhan Bey olmak üzere tüm HDC ailesine teşekkür ederim.

İsmet Keçeci

Sevgili HDC sizi çok seviyorum. Karşılama çok güzel. Protez saça kara verdikten sonra buranın en iyisi olduğuna karar verdim. Bu hissi bana yansıttılar. Gençleştiğimi hissettim ve çevremdeki insanların beğenisini kazandım. İlgi ve alakanızın aynı şekilde devam etmesini temenni ederim. Sizinle tanıştığım için çok mutluyum. Sevgi ve saygılarımla…

Ayhan Ercan

Buraya ilk geldiğimde büyük endişeler ile doluydum. Acaba olacak mı? Nasıl olacak? Ama HDC ailesiyle tanıştıktan sonra, endişelerimin ve kaygılarımın ne kadar yersiz olduğunu bana hissettiren HDC ailesine sonsuz teşekkür ediyorum. Burası tam aile ortamı gibi. Burada kendinizi evinizde gibi hissediyorsunuz. Nice mutlu beraberliklere dileğimle.

Burak Türk

Her zaman ki gibi Hüseyin Bey yine ihya etti beni. Seviyenin, ilginin, alakanın hiçbir zaman değişmeyeceği tek yer HDC. Teşekkürler

Timuçin Tunçsoy

Şu an kendimi çok iyi ve çok farklı hissediyorum. Bence herkes bunu denemeli ve HDC’ye yaptırmalı.

Aykut Siye

HDC ailesinin bir ferdi olarak Kurban Bayramınızı kutlar nice bayramlar geçirmenizi canı gönülden dilerim.

Göksel Geyik

HDC ailesinin bir ferdi olarak nice mutlu yılları hep beraber geçirmek dileğiyle Kurban Bayramınızı kutlarım.

Zümra Çiçek

Ben Zümra Çiçek sizleri çok öpüyor ve çok seviyorum.

S. A.

Bende özgüven patlaması yaşatan HDC ailesi iyi ki varsınız. Hep olun, daha güzel, daha çok yeniliklerle hayatımızı renklendirin. Çok teşekkürler emekleriniz için. Sevgiler.

Özlem

Sizleri seviyorum HDC Ailesi

İsim Vermek İstemiyor

HDC çalışanları hepiniz çok iyi insanlar olduğu için tercihimdir. Özellikle benimle yakından ilgilenen Hüseyin ve Murat Baba ilgi alaka güler yüz on numara. Saygılarımla.

Hakan Bitnel

Hem kurum olarak HDC’den hem de genel olarak çalışanlarınızdan çok memnunum. Çok ilgililer. Müşteri memnuniyeti için kurum olarak elinizden gelen çabayı sergiliyor, bunu da başarıyorsunuz. Sizi rahatlıkla başka arkadaşlarıma tavsiye ederim.

Ersan Anıtan

HDC hakkındaki görüşlerim Çok cana yakın arkadaşlar işletmeyi çok beğeniyorum. 400 km uzaktan geliyorum. Müessese çok cana yakın. Başarılarının devamını diliyorum.

Mücahit Aytekin

Selam, Görüşmek için geldiğim gün yeni saçlarımla çıktım. HDC olarak gösterdikleri ilgi ve alaka insanı daha mutlu ediyor. Kendinizi özel hissetmek istiyorsanız, HDC’den şaşmayınız. Oluşturdukları yeni imaj ile hayata daha olumlu bakmamı sağladıkları için HDC ailesine teşekkür ederim.

İsim Vermek İstemiyor

Protez saç yaptırmadan önce saç rahatsızlığımdan dolayı aşırı derecede olan özgüven eksikliğim, insanlarla olmayan diyaloglarım vardı. Protez saç yaptırdıktan sonra kendime gelen aşırı özgüven oluşması, insanlar içindeki diyalog kurmalarımda kendimi eksiksiz hissetmemde bana aşırı bir his sağladı. Teşekkürler HDC.

Dr. Murat Öncel

Gür ve bakımlı saçlar HDC’ye borçlu.

Ömer

Uzun zamandır buraya geliyorum ve kendimi artık bir müşteri olarak değil HDC ailesinin bir üyesi olarak görüyorum. Her kurumun kar amacı öndedir. Ama burada daha önde olan bir şeyler var. Samimiyet ve fedakarlık. Hepiniz çok değerlisiniz.

Mesut Çoban

Büyük tedirginliklerimle geldim önce. Adım adım yendim tedirginliklerimi sayenizde. Bana yeniden fotoğraf çektirme sevinci verdiğiniz için hepinize çok çok teşekkür ederim. İyi ki tedirginliklerimi size sunmuşum.

Alper

Hayatımda en önemli dönüm noktası olarak tanımlandırıyorum. HDC Hair Design ile tanıştıran ve beni desteği ile en iyi şekilde yönlendiren Murat beye sonsuz teşekkürlerimi borç bilirim.

Kamer

Saçlarımın dökülmesi hayatımda ciddi bir problem olmuştu benim için. Kendi özgüvenim, hayata bakış açım çok kötü sıkıntılı zamanlar yaşıyordum. Sonrasında bu problemi araştırıp çözmek için araştırmalar yapmaya başladım ve de deyim yerindeyse 18 yaşındaki saçlarımı aramaktaydım. Bunun da saç ekimi ile olmayacağının farkındaydım. İstediğim sonuçlara ulaşmak için araştırmalarım sonucu protez saç sistemini buldum ve başladım bu firmalarla görüşmeye. Görüşmelerim sonucunda HDC protez saç firması bana en mantıklı olanıydı. Çünkü isteklerime cevap verebilecek ve bana hitap edebileceğini düşündüm. Sonrasında siparişimi vererek heyecanla saçlarımın gelmesini bekledim. Ve saçlarımı montaj etmeye geldiğim ilk gün hiç hislerimde bir problem yoktu. Çünkü başaracaklarından endişem yoktu ve montaj bitti. Sonuç mu? İstediğimden iyisi oldu ve şu an kullandığım saçlarımla özgüvenim ve mutluluğum yerine gelmişti. Güler yüzlü ekibi ve hizmeti için HDC ekibine teşekkürler.

Randevu Al