Sevgili Takipçilerimizin, Değerli Müşterilerimizin ve Müşteri Adaylarımızın Dikkatine!

Bugün çok farklı bir paylaşım yapma ihtiyacı duyduk, ne yazık ki. HDC firması 1991 yılında kurulmuş olup, sektörün ilkidir.

İlk olmanın getirdiği tüm gelişme ve zorlukları yaşayan ve bunları atlatmış olan, 28 yıldan beri sizlere hizmet eden firmamız, başka yalancı beyanların karşısında kalıp kendisini korumaya ve açıklama yapmaya ihtiyaç duymaktadır.

Ne yazıktır ki, bu sektörde sizleri, değerli müşteri ve müşteri adaylarımız olarak, çok yanlış ve ispatı mümkün olmayan aldatmacalarla uğraştırıyorlar. Bugün HDC firmamız haricinde hiçbir firma 28 yıl önce kurulmuş olduğunu ispatlayamaz. Biz de kuruluş yılını size gösterebilmek için bu paylaşımımızda Faliyet Belgesi örneğini ve 90'larda yayınlanan bazı haber kupürlerini aşağıda paylaşıyoruz.

Ayrıca, İstanbul Ticaret Odasının web sayfasını ziyaret edip şirket ünvanımızı belirterek kuruluş tarihimizden emin olmanız için sizleri davet ediyoruz. Aşağıdaki linkten İstanbul Ticaret Odasının ilgili sayfasına gidebilirsiniz. Bu yalan beyanlardan sizleri başka türlü ne yazık ki koruyamıyoruz. Doğruluğumuzu göstererek ve ispatlayarak sizleri korumak için bu yazımızı yayınlıyoruz. Her türlü sorularınız için tüm iletişim hatlarımızla hizmetinizdeyiz.

Sağlıkla kalın!

Detaylı bilgi ve randevu almak için aşağıdaki formu doldurun. En kısa sürede sizinle iletişime geçelim.