HDC EXCLUSIVE

HDC olarak yaklaşık 30 yıl önce Türkiye’yi protez saçla tanıştırdık. O dönemde saçla ilgili bilinen tek sistem peruktu. Bu yüzden protez saç, ülkemize ilk geldiği yıllarda “Mucize peruk” olarak anılıyordu.

Gerçekten de pek çok kişinin hayatında mucizeler gerçekleştirme hedefiyle yıllardır büyümeye, büyürken gelişmeye devam ediyoruz. Çünkü saçın hayatımızda ne kadar kıymetli olduğunu biliyoruz.

İlk bakışta görüntümüzü tamamlayan, bizi biz yapan, şeklini ya da rengini değiştirdiğimizde bile bizi bambaşka birine dönüştüren saçlarımız… Şekil almadığında, cansız göründüğünde, döküldüğünde hayatımızı derinden etkileyen narin varlığımız, düşündüğünüzden çok daha fazla değer görmeyi hak ediyor. İşte tam da bu yüzden üst düzey bakım, en iyi saç kalitesi, en son teknoloji ve modayla beraber güncellediğimiz saç sistemleri için HDC Exclusive‘i yarattık.

HDC Exclusive ile protez saçta olduğu Türkiye’de bir ilki daha gerçekleştiriyoruz. Holistik, yani bütünselci yaklaşımla saçlarınızı her yönüyle değerlendiriyoruz. Kapsamlı bir inceleme ve trikolojik analizlerle neye ihtiyacınız olduğunu beliyoruz. CNC XT ve Volume XT gibi son teknoloji saç uzatma sistemlerini sizinle buluşturuyoruz. New Image Labs ve Cesare Ragazzi gibi sektöründe bir numara olan profesyonel isimlerle çalışıyor, en iyi saç terapi yöntemlerini ve saç uzatma sistemlerini size getiriyoruz. Kemoterapi, ışın tedavisi, alopesi gibi zorlu ve yorucu süreçlerde medikal saç sistemleriyle size destek oluyoruz.

Bunu neden yapıyoruz?

Çünkü biz HDC olarak saçın hayatınızda ne ifade ettiğini çok iyi biliyoruz. Bu yola çıkış sebebimiz olan saç kaybı ve diğer sorunların sizleri ne denli üzdüğünü, ne kadar derinden etkilediğini görüyoruz. HDC Exclusive ile saçlarınıza ayrıcalıklı davranmanın, özel ve güzel hissetmenin tadını çıkarmak için hiç geç değil. Bizi ziyaret ederek en güncel saç uzatma sistemleri ve profesyonel saç terapileriyle tanışabilirsiniz.

Detaylı bilgi ve randevu almak için aşağıdaki formu doldurun. En kısa sürede sizinle iletişime geçelim.