İlhan Sabancı’ya Mustafa Ceceli Saçı

İş dünyasının patronları yaz öncesi bakıma girdi. Erdinç Acar ve Necmettin Karabacak fazla kilolarından kurtulmak için bıçak altına yatarken, İlhan Sabancı protez saç taktırdı.

Yasa Holding’in sahibi Armatör Yalçın Sabancı’nın oğlu İlhan Sabancı, 2010’da Pınar Sabancı ile evlenmiş ve iki yıl önce de baba olmuştu. Objektiflerden uzak kalmayı tercih eden İlhan Sabancı, yaz öncesi imaj yenilemiş.

Pınar Sabancı, genetik olarak babasına çektiği için saçları bir hayli seyrek olan eşi İlhan Sabancı’yı gür saçlarını rüzgarlara savururken görüntülediği fotoğrafı Instagram’da paylaştı. Görenlerin tanımakta zorluk çektiği İlhan Sabancı, Mustafa Ceceli model protez saçları ve gözünde güneş gözlükleri ile daha da bir gençleşmiş. İlhan Sabancı, Mustafa Ceceli’nin trend haline getirdiği saç modelini tercih etti. Kaynak: Hürriyet

HDC olarak protez saç ile ilgili basında yer alan haberi takip ediyor ve sizinle paylaşıyoruz. HDC, Türkiye’nin ilk protez saç merkezidir ve 25 yıllık tecrübesi ve uzman kadrosuyla ile hizmet vermektedir. Protez saç konusunda yüzlerce müşterisi olan ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan HDC, protez saç teknolojisini yakından takip etmektedir. Bu sayede dünyadaki sektörel anlamdaki tüm yenilikler ilk defa HDC ile Türkiye’ye getirilmektedir.

Detaylı bilgi ve randevu almak için aşağıdaki formu doldurun. En kısa sürede sizinle iletişime geçelim.