Haircheck’ten Nasıl Faydalanabilirim?

Sadece sorunlu bölgeyi birkaç ayda bir ölçtürün. Haircheck ne kadar saçınız olduğunu ölçer ve saç dökülmenizin ve kırılmanın kötüye gidip gitmediğini veya normal olup olmadığını gösterir.

Gözle görülebilir düzeyde saç dökülmeniz (incelme) var mı?

Sadece sorunlu bölgeyi birkaç ayda bir ölçtürün. Haircheck ne kadar saçınız olduğunu ölçer ve saç dökülmenizin ve kırılmanın kötüye gidip gitmediğini veya normal olup olmadığını gösterir.

Gözle görülmeyen düzeyde saç dökülmeniz (incelme) var mı?
Haircheck çıplak gözle fark edilmeden yıllar önce saç dökülme ve kırılmanızı ölçebilir. İki bölgede ölçüm yapılır. Bunlardan biri saç incelmesi ve dökülmesinin genelde olmadığı ense bölgesi; diğeri ise incelme ve dökülmenin yaygın olarak görüldüğü saçınızın ön ve tepe bölgeleridir. İki bölgeden alınan değerler karşılaştırılır ve saç dökülme düzeyiniz kolaylıkla hesaplanır.

Ciddi bir saç kaybı yaşıyor musunuz?
incelmenin tersine ciddi saç kaybı saçlı tüm bölgeleri kapsar ve saçlarınız lavabo ve fırçada kalır. Saç kaybı sorunu bir kaç ay gibi kısa bir sürede önlenebileceği gibi bir kaç yıl da sürebilir. Eğer saçınızın tekrar büyümeye başlayıp başlamadığını ya da saç dökülmenizin önlendiğini bilmek istiyorsanız Haircheck bu sorunuza bilimsel bir cevap alabilmenizin tek yoludur.

Her ay Rogaine (minoxidil), Propecia (finasteried), Lazer terapisi vb. gibi saç bakım ürünlerine ne kadar harcıyorsunuz?
Haircheck uyguladığınız tedavinin gerçekten işe yarayıp yaramadığını bilimsel ölçümlerle ortaya koyarak size hem zaman hem para kazandıracak. Eğer uyguladığınız tedaviden istediğiniz sonuçları alamıyorsanız, tek yapmanız gereken istediğiniz sonuçları almanızı sağlayacak ürünü bulana kadar kullandığınız ürünü değiştirmek.

Saçınız zarar görmüş, yıpranmış veya kırılmış mı?
Tek basit bir ölçümle, Haircheck eğer kırılma varsa, kırılmanın seviyesini bilimsel olarak ölçebilir. Saç uzmanınız tarafından önerilen saç onarıcı ve güçlendirici saç bakım ürünlerini kullanmaya başlayın ve kırık saçlarınızın ne kadar hızla iyileştiğini ölçün!

Detaylı bilgi ve randevu almak için aşağıdaki formu doldurun. En kısa sürede sizinle iletişime geçelim.