Seyrek Saçlara Yepyeni Bir Çözüm

Özellikle bayanların karşılaştığı en büyük sorunlardan biri de saçlarının seyrekliği ve hacimli olmamasıdır.

Bir çok bayanın saçları seyrektir ve saç ekimi veya saç protezi de bazı durumlarda tam çözüm değildir. Bu kişiler bir türlü istediği gibi saçlarını tarayamazlar, şekil veremezler ve kuaförde de devamlı sıkıntı yaşarlar.

Halbuki hep yoğun saçlar hayallerindedir ve ne kadar uğraşsalar da bu konuda ellerinden bir şey gelmez. Yıllardır Avrupa’da ve Amerika’da kullanılan yöntem artık Türkiye’de şimdilik sadece İstanbul, Levent ve Bakırköy şubelerinde hizmetinizde. Yurtdışında aldıkları eğitimleri bitiren HDC ekibi artık bu tür seyrelme kabusunu dolgun saçlarla hallediyor.

ULTRA SONİC keratinli kaynak ilk defa Türkiye’de.

Çok küçük belli olmayan incelikteki özel keratinli kaynak saçları artık Avruapa’dan ithal özel Ultra Sonic saç kaynağı makinası ile mevcut saçlara azar azar eklenerek hem saçlar yoğunlaşıyor hem de uzamayan kırılmış saçlar uzun hale geliyor. En kaliteli saçlar ve en kaliteli keratin kaynak olan RAPUNZEL özel ürünleri ile son teknoloji, saça sıcaklık olmadan uygulanan ULTRA SONİC yöntemi sayesinde incelmiş seyrek saçlar artık 1-2 saat içinde yerini dolgun hacimli saçlara bırakacak ve istenildiği gibi kullanılacak, şekil verilebilecek. Daha fazla bilgi için lütfen Levent ve Bakırköy şubemiz ile irtibata geçin.
Türkiye’nin ilk saç sorunları çözüm merkezi olarak HDC, Türkiye’ye saç bilimi olan Trikoloji ile ilgili son sistem teknolojileri getirmektedir. Saç analizi işlemi ile saç sorununuzun asıl nedenini öğrenerek buna uygun çözümler öneriyoruz. Şaç analizi sadece saç derisinin kontrolü demek değildir. Saç analizi saçınızın yoğunluğu, saç derinizin durumu, saç derisinin altında yer alan kılcal damarların saç köklerini besleyip beslemediği gibi bir çok analizi hatta gerekli durumlarda kan tahlili yapılarak gerçekleşmektedir.

HDC protez saç, saç ekimi, hair spa, haircheck-up, fototerapi, mezoterapi gibi çözümleri bu yapılan saç analizi işleminden sonra uygulamaktadır. Yapılan uygulama sonucunda tekrar saç analizine tabi tutarak saçınızdaki gelişme bilimsel olarak kanıtlanmaktadır. Tüm bu işlemler esnasında uzman kadromuz ve medikal ürünlerimiz ile tek amacımız mevcut saçlarınızın durumunu daha iyi hale getirmektir.

Detaylı bilgi ve randevu almak için aşağıdaki formu doldurun. En kısa sürede sizinle iletişime geçelim.