Saç Protezinde Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Saç protezinde dikkat etmemiz gereken konuları ikiye ayırabiliriz.

Saç protezinde nelere dikkat etmelisiniz?

Saç protezinde dikkat etmemiz gereken konuları ikiye ayırabiliriz.
1- Sipariş öncesi
2- Sipariş sonrası


Sipariş Öncesi
Hdc olarak bizim en çok üzerinde durduğumuz kısımdır. Sizin yaşamınız, çevreniz, beklentileriniz hakkında elimizden geldiği kadar çok bilgi almaya çalışırız.

Sizi mümkün olduğu kadar çok iyi tanımalıyız çünkü beraberce uzun bir yolculuğa çıkacağız. Bizler sizi bir dost olarak görürüz müşteri değil. Ve sizin de dostluğunuzu kazanmalıyız. Çünkü bizler sizin YAŞAM KALİTENİZİ yükselteceğiz. Bundan emin olun. Yaşam kalitenizi yükseltmek bu işin asıl hedefidir. Hiçbir estetik müdahale insanı saçları kadar değiştiremez. Hele insan saçlarını kaybetmişse… Düşünün saçlarınızı sie GERİ KAZANDIRIYORUZ. Bir anda yılları geri kazanıyorsunuz. Kimse dökülmüş saçları için “ iyi ki saçlarımı kaybettim, çok iyi oldu” demez , diyemez. Çünkü saçlarımız insanın doğal bir parçasıdır. İnsan bir uzvunu kaybetmekten hoşlanır mı???
Biz HDC olarak sizi eski saçlı imajınıza geri getirirken sizin Yaşam kaliteniz de ki etkilerini tahayyül bile edemezsiniz. Bizler biliyoruz çünkü birer HDC çalışanı olarak o aşamalardan geçtik ve her gün yeni insanlara da yardım ediyoruz, onların hayatlarında ki değişimleri beraberce yaşıyoruz. 19 senedir bunu yaşayıp yaşatıyoruz. Dostlarımızın özgüvenlerini kazanmalarını, sosyal olsun iş hayatı olsun kendilerini çok daha iyi hissetmelerini, saç sorunun vermiş olduğu negatif etkilerden nasıl da bir anda kendilerini kurtardıklarını gördük, tanık olduk. Kendimizde hayata daha sıkı bağlandık, kendimize değer vermeyi, daha iyi bakmayı ve zaman ayırmayı öğrendik. İşte bu yüzden eminiz ki sizler de bu aşamaları yaşayacaksınız. Sizleri çok daha KALİTELİ BİR YAŞAM bekliyor ve bu yola beraber devam edeceğiz. İşte bu yüzden sipariş öncesi bizim için en önemli safha, çünkü konu “SİZ” siniz.
Küçük bir ayrıntı: Bizler sizin için yaşam kaliteniz ne gerektiriyorsa onu yaparız

Sipariş Sonrası
Yeni imajınız; eski “SİZ”. 5 sene, 10 sene, belki 15 sene önceki yıllarınız geri gelmiş.Beraber ne istediğinize nasıl karar vermişsek. Bundan sonra arada sırada bize ihtiyacınız olacak ( bakımlar ) ; bilin ki bu ihtiyacı sizin için keyifli bir hale getirmekten daha mutlu bir olay bizim için yok. Yaşam kalitenizi yükseltmek için sizi ve hayatınızı dinleyeceğiz, belki hayatınızı paylaşacağız.

Detaylı bilgi ve randevu almak için aşağıdaki formu doldurun. En kısa sürede sizinle iletişime geçelim.