Protez Saçın Ömrü Ne Kadardır?

Türkiye’nin ilk protez saç firması olarak, geliştirdiğimiz ve getirdiğimiz protez saç sistemleri ile müşterilerimizin beklentilerini karşılamakla kalmayıp kullanıcı adaylarının da sorularına yanıt vermek istiyoruz.

1991 yılında Türkiye’yle tanıştırdığımız protez saç sisteminin, teknolojinin gelişmesiyle beraber, bugün geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır. Türkiye’nin en çok protez saç çeşidine sahip firması olarak her yaşam stiline, her beklentiye ve her bütçeye uygun seçenekler sunmaktayız.

Protez Saçın kullanım ömrü ise saçların kalitesine ve teknik özelliklerine göre değişkenlik göstermektedir. Kalite ve teknik standartlarımız daima en üst seviyededir, doğru kullanım ile protez saçın ömrü 5 yıla kadar çıkabilir.

  • Türkiye’de distribütörü olduğumuz New Image Labs’ın Amerikan teknolojisiyle üretilen protez saç sistemi Silver Serisi Protez Saçlar ile hayallerinizdeki saçlara kavuşun.
  • Dünya’da bir ilk! New Image Labs ile birlikte geliştirdiğimiz Gold Serisi Protez Saçlar ile kullanım rahatlığındaki farkı hissedeceksiniz. Sadece HDC Istanbul şubelerimizde…
  • Dünya’nın en kaliteli protez saç sistemi! Bir ilki daha New Image Labs ile birlikte gerçekleştirdiğimiz Platinium Protez Saçlar! Avrupa Saçlarının yumuşaklığına ve dayanıklılığına hayran kalacaksınız. Sadece HDC İstanbul şubelerimizde…
  • İtalya’da Cesare Ragazzi tarafından en üst kaliteyi arayanlara özel üretilen CNC Medikal Protez Saçlar sadece HDC Exclusive’de!

Sizin özgürlüğünüz ve konforunuz bizim için önemli, daha detaylı bilgi için bize ulaşın.

Detaylı bilgi ve randevu almak için aşağıdaki formu doldurun. En kısa sürede sizinle iletişime geçelim.