Protez Saç Fiyatları Nedir

Protez saç yaptıracakların en çok merak ettiği konulardan biri de protez saçın fiyatıdır. Mutlaka fiyat insanların seçiminde etkili olmaktadır.

Sonuçta herkes bütçesi gereğince harcayabilmektedir. Fakat unutulmamalıdır ki protez saç kalitesine göre çok farklılık göstermektedir. Bu kaliteyi etkileyen en büyük etken kullanılan saçtır. Kullanılan saçın %100 insan saçı ve kaliteli olması protez saçın maliyetini artırmaktadır. Ve hatta protez saçın üretimini gerçekleştiren personelin deneyimli olması dahi çok önemlidir. HDC olarak anlaşmalı olduğumuz protez saç firması Amerika’dadır ve saçlar burada kişiye özel olarak yapılmaktadır. Kullanılan saçlar da %100 insan saçından ve özel olarak seçilmiş kaliteli saçlardır.

Protez saç fiyatlarında bir standart olması maalesef mümkün değildir. Çünkü protez saçın fiyatı protez saç yapımında kullanılan saçın kalitesi, kullanılacak protez saçın alt yapısı, protez saç uygulaması yapılacak alanın büyüklüğü, protez saçın uzunluğu, protez saçın yoğunluğu gibi değişkenlere bağlıdır. O yüzden fiyat soran müşterilere tam fiyat vermek yerine tahmini ortalama bir fiyat vermekteyiz. Net fiyat yapılan görüşmede kişinin protez saç isteğine, alınan ölçü ve kriterlere göre belirlenmektedir.

Kaliteli bir protez saçın bizce 400 $’dan aşağı olması mümkün değildir. Bunun altında satılan protez saçlarda kalite yönünden bazı eksikler olabilmektedir. Protez saç yaptırıp doğal görünüme kavuşmak isterken ucuz protez saçlar ile kötü bir görüntü elde edebilirsiniz. Ayrıca kalitesiz protez saç sadece kötü görünüme değil aynı zamanda cildinize ve sağlığınıza da zarar verebilir. Bu yüzden protez saç yaptıracağınız firmayı ve ürünlerini incelemelisiniz. Protez saç yaptırırken sadece fiyata göre karar vermeyin.

Detaylı bilgi ve randevu almak için aşağıdaki formu doldurun. En kısa sürede sizinle iletişime geçelim.