Protez Saç Bakım Ürünleri Nelerdir? Nasıl Kullanılır?

Günümüzde artık biz HDC olarak protez ve kişinin kendi saçını beraber değerlendiriyoruz.

Gelişen teknoloji ve ürünler, OSHA kuralları çerçevesinde hem protez için hem de kişinin kendi saçı ve saç derisi için doğru ürünleri tavsiye etmek durumundayız. Bu anlamda dünyanın en iyi ürünlerinden olan Progen Nutri Fuse ürünlerini Türkiye’ye getirmekteyiz. Saç ve saç derisi için önemli olan yağlar ve maddeleri içeren bu ürünler ile saçlarınız daha dayanıklı ve canlı görünecektir. 

İçerisinde yer alan keratin, kolajen ve argan yağı gibi maddeler sayesinde mat ve donuk saçlara parlaklık sağlar, saç kırıklarının oluşmasını önler ve saçları besleyerek daha dayanıklı olmasını sağlar.

Progen Nutri Fuse ürünleri ve özellikleri şöyledir;

ŞAMPUAN: Saçın temizlenmesi ve canlılığının geri kazanılması için gereklidir. İçinde gerekli proteinlerin olması ve saçlı deriyi de normal haline getirmesi gereken üründür. İki günde bir kullanılmalı ve aktif kişilerce gerekirse her gün kullanılabilir olmalıdır.

CONDTIONER (KREM): Saçın ve saçlı derinin beslenmesini ve saçın yumuşamasını sağlayan ve saçın iç nem dengesini yerine getiren üründür. Özellikle uzun saçlarda şampuan sonrası uygulanmalı ve 3-5 dakika bekletilmelidir. Her gün kullanılması gerekli değildir.

LEAVE-ON CONDITONER (KALICI KREM): Şampuan ve krem sonrası saç durulandıktan sonra uygulanan bu krem saçta bırakılır ve durulanmaz. Saçın gün içinde canlı kalmasını ve beslenmesini sağlayan muhteviyatı vardır ve dışarıda kaybolan nemin uzun süre daha kalıcı olmasına yardımcı olur.

Detaylı bilgi ve randevu almak için aşağıdaki formu doldurun. En kısa sürede sizinle iletişime geçelim.