Hindistan Cevizi Yağı Saça Faydası

Cilt bakımlarından yemeklere kadar uzanan geniş kullanım alanına sahip Hindistan Cevizi Yağı namı değer Coconut Oil meraklısına duyurulur.

Çoğu insan saç dökülmelerine karşı kolay çözüm arayışına girer. Bir uzmana danışmak yerine kendi araştırmaları sonucunda yöntem bulmayı ve bunu daha ekonomik, pratik ve ev tipi metotlar ile çözmeyi ister. Bu gibi formül arayışlarında olduğunuzda alternatif tıbbın mucizelerinden Hindistan Cevizi Yağını duymayan kaldı mı, pek sanmıyoruz.

Cilt bakımlarından yemeklere kadar uzanan geniş kullanım alanına sahip Hindistan Cevizi Yağı namı değer Coconut Oil meraklısına duyurulur; Doymuş yağ içeriği yüksektir. Kuru ve yıpranmış saç uzunluğunuzda yaşanılan sorunları iyileştirdiği bilinir. Saçların üzerinde doğal bir koruyucu film oluşturur, dış faktörlere karşı korur, Güneş ışınları (UV), deniz banyosu, havuz suyunun yarattığı kötü etkileri azaltır, diye bilinir. Saç kremi etkisi yaratarak kolay taranmayı, nem desteğini ve yumuşak görüntüyü destekler. Kokusu ise güneş kremlerinin ve yaz mevsiminin büyüsüne insanları kaptırıp kendine çeker...

Lakin, saçlarınızın kuruluğu, cansızlığı, gördüğü işlemlerden veya hatalı muamelelerden dolayı yıpranmış olması tek başına bir yağ kullanımı ile tedavi edilemez. ‘’Sürdük bitti’’ye gelecek kadar çözümü basit ele almayalım. Ne yapmalıyız, ne yapmalısınız?

Saç bakımı ve saç güçlendirme serisi ürünlerine başvurmadan önce uzman birinden tavsiye, fikir, görüş almanızda yarar var. Dökülmeye başlamış olan saçlarınızın çaresini bir başınıza aramanıza gönlümüz razı değil. Alanında uzman olan kadromuzun zenginliğinden yararlanmanızı istiyoruz.

Bunun öncesinde sitemizde, sizler için, İtalya'da Cesare Ragazzi Laboratuvarları tarafından üretilen ve dermatolojik olarak test edilmiş CRLab Saç Bakım Serilerini inceleyebilirsiniz. Yakın danışmanlık için bize ulaşabilirsiniz. Sağlıklı saç derisi, canlı ve parlak saçlar için incelikle yapılan trikolojik saç analizi sonuçlarınız eşliğinde saç ve cilt tipinize yönelik uygun seri ile tanışabilirsiniz.

Bu arada her bir yağın karmaşık kimyasal bir bileşimi vardır. Saç bakımınızda kullanacağınız ürünün sizin için en uygun ürün olmasına dikkat ediniz. Bu doğrultuda seçeceğiniz ürünü trikolojik saç analizleri sonucunda belirlenmesi oldukça önemli. Saçlarınıza kullandığınız doğru ürünlerin etkilerini nüfuz ettirmenize engel olabilir.

Saçlarınızın sağlığına ve görüntüsüne önem vererek, sizlerin mutluluğu için buradayız…

Detaylı bilgi ve randevu almak için aşağıdaki formu doldurun. En kısa sürede sizinle iletişime geçelim.