HDC Protez Saç Levent Şubesi Yenilendi

27 yıllık bilgi birikimi ve köklü geçmişimizle HDC ailesi üyelerine her zaman en yeni ve en iyi hizmeti vermeyi kendimize ilke edindik.

HDC olarak 1991 yılından itibaren ilk kurulduğumuz yer olan Levent Merkezimizde hizmet vermeye devam ediyoruz. 27 yıllık bilgi birikimi ve köklü geçmişimizle HDC ailesi üyelerine her zaman en yeni ve en iyi hizmeti vermeyi kendimize ilke edindik. Bu sayede İstanbul'da Levent merkezimizin yanı sıra Bakırköy ve Altunizade'de merkezler açarak, hizmet kalitemizi ayağınıza getirmeyi amaçladık. Bugün geldiğimiz noktada İstanbul'da 3 merkez ile hizmet vermemiz ile ilgili oldukça olumlu dönüşler alıyoruz. Yaptığımız hamlelerin kullanıcılarımız tarafından bu şekilde karşılanması da bizi gururlandırmaktadır.

Protez saç ve saç sorunları çözümü konusunda hizmet kalitemizi uluslararası düzeye taşıyor ve Türkiye'ye İLK'leri getiriyoruz. Saç sorunları ile ilgili bu denli kapsamlı ve global hizmetleri sunmak için de merkezimizi hijyen, ferahlık, kullanılabilirlik ve müşteri memnuniyeti açısından konforlu hale getiriyoruz. Levent merkezimizin yeni hali ile sizleri ağırlamaktan onur duyarız. Merkezlerimiz ile ilgili düşüncelerinizi paylaşmanız kendimizi geliştirmek için yol gösterici olacaktır. Zira bu konuda maalesef Türkiye'de yarışabileceğimiz bir rakibimiz bulunmamaktadır :)

Detaylı bilgi ve randevu almak için aşağıdaki formu doldurun. En kısa sürede sizinle iletişime geçelim.