HDC İstanbul Şubelerinde OSHA Kuralları Uygulanıyor

Bildiğiniz gibi 1991 yılından beri firmamızın misyonu v e vizyonu gereği hep ileride hep önde olmak için sürekli ABD deki bağlantılarımızı rol model almaktayız.

Haziran ayında tesislerimizi ziyaret eden Amerika bağlantımız olan firmanın CEO su Sayın Oscar Ursula son dönemde geliştirilen yenilikleri bizlerle paylaşmıştır. Kendisinin bizi bilgilendirmesi ve yönlendirmesi ile HDC yönetim kurulu olarak artık İstanbul şubelerinde OSHA ( Occupational Safety Health Associaton ) kuralları uygulanmasına karar verdik. OSHA, ABD de saç ve kozmetik sektörü ile ilgili olan her türlü sağlık ve yönetimsel kuralları belirleyen bir devlet organizasyonudur. Bu kurallar Avrupa’da çok çabuk uygulanırken ülkemize gelmesi zaman almaktadır.

Türk yasalarının herhangi bir yaptırım uygulamamasına rağmen, biz HDC olarak sizlere ve çalışanlarımıza değer verdiğimizden, bu konuda zaman kaybetmek istemiyoruz. Bu karar doğrultusunda uygulamalarımız ve ürünlerimizde yakın zamanda olumlu değişiklikler göreceğinizi sizlere müjdelemek isteriz.

Yıllardır bize göstermiş olduğunuz güvene tekrar teşekkür eder sağlıklı ve bol saçlı günler dileriz.

HDC

Gökhan Örmen

Detaylı bilgi ve randevu almak için aşağıdaki formu doldurun. En kısa sürede sizinle iletişime geçelim.