Ekonomik Kriz ve Saç Sorunu

Dünyanın en büyük saç protezi firması olan Hair Club firmasından yapılan bir açıklamaya göre, ekonomik kriz saç protezi ve saç ekimi satışlarını her zaman artırıyor.

Firmanın yapmış olduğu açıklamaya göre, 40 yılı aşkın tarihlerinde ABD ekonomisinin her krize girdiği dönemlerde Hair Club saç protezi ve saç ekimi satışlarını arttırmış.
Yapılan araştırmaya göre ekonomik belirsizlik durumu ile iş arayanların daha iyi bir görünüme sahip olması hakkında bir korelasyon bulunmuş. İş arayan insanlar daha iyi bir izlenim bırakmak istiyorlar ve saç sorunlarını tamamı ile halletmek yoluna gidiyorlar. Dolayısı ile SAÇ = GÜVEN

Hair Club firmasından yapılan açıklamaya göre de yeni yapılandırılan medya planı bu sonucu bir defa daha kanıtlamış. Güven duygusunun önemi ve kendine yatırım yapma insanların saç protezi ve saç ekimi konusunda ki harcamalarını arttırmış. Gittikçe iş bulmanın daha zorlaştığı ekonomik kriz zamanımızda insanlar rakiplerini geçebilmek için ellerinden geleni kendilerine yatırarak ve daha iyi görünerek iyi bir etki verebilmenin çarelerini bulmuşlar. Daha iyi görünmek daha iyi bir izlenim vermek ve güven tazelemek bir numaralı öncelik haline gelmiş.

Detaylı bilgi ve randevu almak için aşağıdaki formu doldurun. En kısa sürede sizinle iletişime geçelim.