Her genç kız gibi modaya, moda olan her şeye bayılıyorum! Hiçbir zaman gerek giyim gerekse güzellik konusunda modadan geri kalmak istemedim. Özellikle de yeni saç stillerini uygulamak benim için adeta bir hobi! İstediğim renge ulaşmak için yaptırdığım boya işlemlerinden dolayı saçlarım aşırı derecede yıprandı. Hali hazırda ince telli olan saçlarım, ne yazık ki yapılan uygulamalara dayanamadı. Daha fazla inceldi, aşırı dökülmeye başladı ve saç uçlarındaki kırıklar giderek arttı. Oysa ki ben, elleri sürekli saçlarında gezen, saçlarıyla oynamayı seven biriydim. Ama saçlarım yıprandıktan sonra ne zaman saçıma ellesem ya dökülen saçlar elime geliyordu ya da kırık uçları koparmaya başlıyordum. Haliyle sürekli şekli bozulan saçlarımın yeni yapısı onlara dokunmama bile izin vermez bir hale gelmişti. Hacimli saçları çok seven biri olduğum halde saçlarım inanılmaz incelmiş ve cansız bir hale gelmişti. Saçlarımda örgüyü çok severdim ancak saçlarım fazlasıyla azaldığı için örgülü saçlar artık benlik değildi.

Ta ki Volume XT ile tanışana kadar! Volume XT uygulaması yapıldığından beri sürekli ellerim saçlarıma gidiyor. Her gün farklı bir saç modeli yapıp saçlarımla oynuyorum. Yakın çevremdeki insanların tepkileri ise beni daha da mutlu ediyor. Çevremdekiler yüzümün bile değiştiğini adeta gülümsememin ışık saçtığını söylüyorlar. Ben de fark ettim ki yeni saçlarım sayesinde gerçekten artık fotoğraf çekinir ve yeni fotoğraflarımı sürekli paylaşır oldum. Artık sosyal medyada daha aktifim!

Aşırı kaliteli, çok yumuşak bu yeni Volume XT’nin saçları ile hacimli saçlarımın olması, şekil vermediğim zamanlarda bile kötü durmasını engelliyor. Eskiden yıpranmış, azalmış saçlarımın dağınık görüntüsünü yok etmek için düzleştirmeye, maşa ile şekillendirmeye çalışmak bile korkunçtu. Zaten daha da yıpranmasına sebep oluyordum, ama o şekilde de kendimi beğenmiyordum. Saçlarıma hiçbir şey yapmadan da dışarı çıkabiliyorum! Önceden saçımı topuz yaptığımda küçücük bir topuz oluyordu. Şimdiyse saçlarım yıpranmadan önceki topuzlarımdan da büyük bir saç topuzu yapabiliyorum. Bu beni inanılmaz mutlu ediyor!

Saçlarımın giderek yıpranmaya başladığı zamanlarda arkadaşlarım sürekli kaynak saç öneriyorlardı. Ama ben onlara sürekli saçımda yük olan bir şey ile rahatlıkla gezemeyeceğimi, ağrı ve acı hissedeceğimi düşündüğüm için kaynak saç yaptırmak istemediğimi söylüyordum. Ama Volume XT Saç Kaynak Sistemi inanılmaz rahat ve kullanışlı. Duş alırken, yatarken bile varlığı aklıma gelmiyor. O kadar doğal duruyor ki kimsenin ben söylemeden fark etmemesi çok hoşuma gidiyor. Yakın arkadaşlarımın ‘Saçlarına ne yaptın sen?’’ ‘’Nasıl bu kadar gürleşti?’’ ‘’Nasıl bu kadar uzadı?’’ diye sormaları gerçekten Volume XT’nin başarısı.

Volume XT uygulamasından önce ben saçlarıma nasıl şekil veriyormuşum, nasıl kullanıyormuşum, gerçekten çok şaşırıyorum. Bu kadar yumuşak, canlı saçlar ile saçlarıma şekil vermenin keyfini ne desem anlatamam. İtiraf etmeliyim ki Volume XT’mi kendi saçlarımdan çok seviyorum. Teşekkürler HDC!

Randevu Al