Emrah SARIGÖL - İş İnsanı

34 yaşındayım ve hayatımın on yedi yıldır saçım yok. İlk saç dökülmelerim 17 yaşında başladı. 20 yaşına kadar bu saç dökülmelerim artarak devam etti. Bu hayatımda ki 14 yıllık bir kayıp demekti. Gerek iş hayatımda, gerekse okul hayatımda bu benim için büyük kayıplara neden oldu.

34 yaşıma geldiğimde bir karar verdim, ve hayatımı değiştirmem gerekiği konusunda kendimi ikna ettim. Bunun içinde yapmam gereken ilk şeyin kendimden başlamamdı. Kendimde ki ilk değişiklik saçlarımla olmalıydı. Bu kararı verirken aklımda ne yapabilirim, nasıl yapabilirim sorularını da kendime sordum. Çünkü bu kolay bir süreç değildi. Hayatınızın 14 yılını saçsız geçirdikten sonra buna net bir çözüm arıyor, ve en iyisinin olmasını istiyorsun. Çünkü bu hayatınızda en özel ve güzel anlardan biri.

Bunun içinde araştırmaya başladım. Araştırmalarımı yaptığım sırada HDC ile tanıştım. HDC'yi detaylarına kadar araştırdım. HDC'nin yaptıkları, misyonları, vizyonları, hedefleri, insanlara verdiği güven. Bir insanın yapması gereken bütün araştırmaları yaptım bende.

HDC sayesinde artık insanların arasına karışabilir, hayattan daha fazla keyif alabilir, hedeflediğim yerlere çok daha kolay bir şekilde gelebilirim.

Randevu Al