Doğukan AYDIN – Profesyonel Sporcu

Ben Doğukan,

Ben aktif ve çok hareketli bir yaşamı olan biriyim. Profesyonel kalecilik yapıyorum ve akşamları bir mekânda gitar çalıyorum. Spor benim hayatımda olmazsa olmazım ve iyi görünmeyi seviyorum. Formumu koruya bilmek için çok sık spor yapan biriyim. Bana göre iyi görünmemi olumsuz yönde destekleyen saçlarım sürekli canımı sıkıyordu.

HDC ailesi ile tanışmadan önce saçlarımda dökülme ve incelme problemi vardı. Aynalara baktığımda kendimi mutsuz hissediyordum ve bu durum özgüven eksikliği yaşamama neden oluyordu. Bu sorunum ile ilgili araştırma yapmaya karar verdim ve birçok çözümü inceledim. Uzunca bir süre yaptığım araştırmalarım neticesinde üç tane firma belirledim ve bu firmalardan randevu alarak görüşmeye gittim. Bu firmalardan bir tanesi de HDC idi.

Diğer gittiğim iki firma internet sayfalarında sundukları profesyonelliği görüşme ve mekân olarak bana yansıtamadılar. Web sayfalarını incelediğimde HDC’nin sadece protez saç yapmadığı, bir çok saç sorununa çözüm sunan bir firma olduğunu görmüştüm. Gitmeden önce diğer iki firmada yaşadıklarıma benzer şeyleri yaşayabileceğimi düşünüp ön yargılı davrandım. Kapıdan içeri girdiğim andan itibaren her tarafı incelemeye ve bir fikir edinmeye çalıştım. Kısa süre içinde geldiğim bu yerin diğerlerinden farklı olduğuna karar verdim. Hijyen, kalite, profesyonellik, sıcak karşılama, samimiyet, çözüm seçenekleri ve kurumsal yaklaşımları beni gerçekten etkiledi. Web sayfalarında gördüğüm ne varsa geldiğimde de aynısını hatta orada yansıtamadıkları birçok güzel şeyi bir arada görünce doğru yerde olduğuma karar verdim. Görüşmem bittiğinde almış olduğum izlenimler doğrultusunda bana güven olgusunu hissettirdiler ve kafamdaki tüm soru işaretlerini giderdiler.

Bana sunulan seçenekler arasında protez saç uygulamasını yaptırmaya karar verdim.

Protez saç uygulaması yaklaşık bir saat sürdü. Uygulama bittiğinde aynadaki yeni görüntüm beni inanılmaz mutlu etmişti ve kaybettiğim özgüvenimi çok kısa bir sürede geri kazanmıştım.

Daha sonrasında çevremden gelen olumlu yorumlar neticesinde vermiş olduğum kararın ne kadar doğru ve isabetli olduğunu tekrar anlamış oldum.

HDC ailesi sadece kaybettiğim saçlarımı geri kazdırmakla kalmadı, bana çok iyi arkadaşlık ve dostluklarda kazandırdı. Saç sorunu yaşayan herkese HDC’yi tavsiye ediyorum.

Randevu Al