Merhaba ben Abdullah Aksu, bir buçuk aylık protez saç kullanıcısıyım. Aslında protez saç demek pek içimden gelmiyor çünkü ben gerçekten tabiri caizse saça acıkmışım. Eski saçlı fotoğraflarımdaki görüntüme hasretmişim ve artık bu protez saç sayesinde eski halimden çok daha iyi bir saça sahibim! Bu nedenle de protez saç demek istemiyorum çünkü kendi saçım, kendi parçam ve kendi organım gibi hissediyorum. Yeni görüntüm beni çok mutlu ediyor. Kullanmaya başladığımdan günden beri çok güzel yorumlar aldım ve hala da almaya devam ediyorum. Özgüvenim kesinlikle arttı, kendimi artık tamamlanmış hissediyorum! Aynanın karşısına gülümseyerek geçiyorum.

Benim hayatım sporla geçiyor. At antrenörlüğü yapıyorum. Gün içinde 5-6 ata biniyorum. Saçlarım yokken içten içe sürekli kafamı saklama ihtiyacı duyuyordum, attan inince tok dediğimiz kaskı çıkardıktan sonra hemen kafama şapka takıyordum… Çünkü gerçekten seyrelmiş cılız saçlarımın görüntüsünden çok rahatsız oluyordum. Şimdi ise tok (kask) takmaktan çok keyif alıyorum, toku (kask) çıkardığımda biliyorum ki saçlarım var ve şekil verdiğim gibi duruyor. Çıkardığımda şapka takmak yerine ellerimi saçlarıma atıp dokunmak beni çok havalı hissettiriyor. Ata tok takmadan bindiğim zaman ise tarif edilemez duygular içindeyim. O rüzgârın saçımı okşamasından, saçlarımın rüzgârda yüzüme değmesinden daha keyifli bir şey olamaz! Hatta işimi daha çok severek yapmaya başladım.

Size biraz protez saçtan bahsetmek istiyorum. Uygulama yapılmadan önce insan düşünmüyor değil, ‘Acaba olacak mı? Yakışacak mı? Bakımlarını yapabilecek miyim? Rahat kullanabilecek miyim?’’ diye… Ama gerçekten bu kadar düşünmeye hiç gerek yok. Dediğim gibi protez diyemiyorum artık ben, çünkü bunlar benim kendi saçım, kendi organım. Bugüne kadar birçok yol denedim, sayısız ürün kullandım ve çok paralar harcadım… Bu kadar kesin bir sonuç almamıştım. HDC’nin kaliteli ürünleri ve başarılı ekibi sayesinde harika saçlara kavuştum. HDC’nin Türkiye’deki en eski firma olduğunu duymuştum. Ama bu kadar yenilikçi ve bu kadar sistematik bir firma olduğunu bilmiyordum. Görüşmeye gittiğim ilk günden protez saç uygulamasından sonraki ana kadar profesyonel bir ekiple birlikteydim. İyi ki buraya geldim! Benim tercih ettiğim model Amerikan bir sistem, New Image Laboratuvarları tarafından benim saç ihtiyacıma göre üretildi, istediğim uzunlukta ve sıklıktaki bu saçlar, itiraf etmeliyim ki gerçekten dünyanın en kaliteli saçı! Kafamdaki ‘acaba’lı cümlelerden HDC sayesinde kurtuldum, protez saçımı o kadar rahat kullanıyorum ki sanki kendi saçlarımı yıkıyormuşum, kendi saçlarımı şekillendiriyormuşum gibi bir rahatlık...

Kısacası sonuçtan çok ama çok memnunum. Teşekkürler HDC!

Randevu Al