facebook

Erkek Protez Saç

Günümüzde erkekler saç protezini kıyafet ve kozmetik ürünleri gibi kullanmaya başladı. Çünkü saç, erkeklerin en önemli aksesuarı. Saç modeli ve şekillendirme konusunda eskisine oranla daha özgürler ve artık hiçbiri saçsız olmayı kabul etmek zorunda değil.

Erkeklerin yaşadığı saç sorunları birçok etkene bağlı olabilir. Saç dökülmesi, her ne kadar ilerleyen yaşlarda başlıyor gibi görünse de bu sorun, her yaşta ortaya çıkabilir. Saçların azalması ya da tamamen dökülmesi, kişilerin kendilerini daha yaşlı hissetmelerine neden olabilir.

Protez saç, saç dökülmesi ve seyrekliği yaşayan erkeklerin hayatını kolaylaştırıyor. Protez saç ve diğer saç uygulamalarımız, saçları tamamen dökülmüş olsa bile her yaştan kişi tarafından kullanılabilir.

Bizim tavsiyemiz, saçları yeni dökülmeye başlamış olan erkeklerin vakit kaybetmeden bize başvurması. Saçlar seyrekken yapılan uygulamalar, yumuşak bir geçiş sağladığından kişiler saç dökülmesi travması yaşamadan yeni görüntülerine kavuşmuş olur. Erken müdahale, diğer insanların dış görünüşe dair yorum yapmalarının da önüne geçer.

Protez saç, Türkiye'ye getirdiğimiz yıllarda basına "Mucize Peruk" olarak lanse edilmişti. Halk arasında "yapıştırma saç" olarak da bilinen protez saç, ağrısız, ameliyatsız, beklemeden uygulanabilen bir sistemdir. Protez saç, kişiye özel bir uygulamadır ve hayalinizdeki saçlara sahip olmanın en zahmetsiz yollarından biridir.

Saç ekimi gibi farklı yöntemlerle de saç kaybınızı giderebilirsiniz. Fakat diğer yöntemler beklentilerinizi tam anlamıyla karşılamayabilir ve sizin cilt yapınıza uygun olmayabilir. Protez saç ise hayat tarzı, cilt yapısı ve bütçenize uygun olacak şekilde hazırlanır. Modaya uygun, stilinizi yansıtan, aktif yaşam tarzınıza uygun ve size özel olarak tasarlanmış protez saçınıza kavuşmak için HDC’ye mutlaka uğrayın.

Görsel Ekle

Yukarı
Whatsapp HDC