facebook

Bayanlarda Saç Dökülmesine Özel Çözüm

Saç, insanın dış görünüşünün en önemli parçalarından biridir. Saç kaybı da özellikle bayanlarda oldukça önemli bir sorundur.  Alopesi, kemoterapi, radyoterapi süreçleri gibi farklı sorunlar saç kaybının ana nedenini oluşturmaktadır. Bu ve benzeri rahatsızlıkların tedavilerinde en önemli etken moral olmaktadır. Bayanlar yaşadığı bu rahatsızlıklarında maalesef bir de saç kaybı ile demoralize olmaktadır. Özellikle kanser teşhis ve tedavi başlangıç süreçleri arasındaki sürenin kısıtlı olduğu bu rahatsızlıklarda saçların dökülmesinin hızlı olması moral açısından oldukça kötü hissedilmesine neden olmaktadır.  HDC olarak bayanların bu sorunlarını anlıyor ve sorunlarına yönelik çare bulmak amacıyla onlara çok özel protez saç seçeneklerini çok kısa sürede sunuyoruz.

Distribütörü olduğumuz sektör lideri Amerikan New Image Labs tarafından bu gibi sorunlara yönelik bayanlara özel oluşturulan Club W ürünleri ile farkımızı ortaya koymaya devam ediyoruz.

Club W Nedir?

Saç sorunu yaşayan bayanlara özel olarak hazırlanan en doğal, en kaliteli, en pratik protez saç sistemidir. Kemoterapi ve radyoterapi süreçlerinde fazlasıyla hassaslaşan saç derilerine özel olarak üretilmiş, oldukça hafif, antialerjik olarak tasarlanan bu saç protezlerimizle dökülen saçlarınızı problem olmaktan çıkarıyoruz. Fön makinesi ve maşa ile kolay şekil alan ve yıkandıktan sonra çabuk kurutulabilen bu protezlerle, hayatınıza mola vermeden devam etmeniz mümkün. Club W protez saçları bant ve yapıştırıcıya ihtiyaç duymamakta ve özel yapısı sayesinde kayma ya da düşme gibi bir problem yaşatmamaktadır. Pratik kullanımı sayesinde bakım gerektirmez. Onlarca renk seçeneği ve en geç 7-10 gün içerisinde teslim hizmeti ile bu alanda çığır açıyoruz.

Saçlarınızı kaybetmeniz şıklığınızı kaybedeceğiniz anlamına gelmez. Club W ürünleri ile imajınızı anında değiştiriyor ve yaşam kalitenizden ödün vermeden hayatınıza rahat devam etmenize yardımcı oluyoruz.

Club W Özellikleri

  • Amerika'da geliştirildi
  • Son teknoloji saç ve altyapı
  • Doğal ve şık görünüm
  • Anında çözüm
  • Bakım gerektirmeyen sistem
  • İnanılmaz hafif
  • Kayma ve düşmeye karşı özel tasarım
  • Medikal yaklaşım
  • Onlarca renk seçeneği
Yukarı
Whatsapp HDC