facebook
hdc-trikoloji-sac-analizi

Trikoloji

Haircheck-Up

Saç Sorununuzun Tespiti

trikoloji-hdc-protez-sac-slider2

Trikoloji

Saç ve Deri Analizi

Saç sorunlarınıza Bilimsel Yaklaşım

Trikoloji

Saç Bakım Ürünleri

Saç Sorunlarınıza Medikal Çözümler

Trikoloji

Saç ve Deri Analizi

Saç Sorunlarınıza Bilimsel Yaklaşım

PREV
NEXT

ÇÖZÜMLERİMİZ

Saç ve Deri Analizi

Saçınız ile ilgili bir sorun yaşıyorsanız ilk yapmanız gereken saç sorununuzun nedenini bulmaktır. Saç sorunlarını bulmak için sadece saça yakından bakmak yetmez. Bununla beraber özel cihazlar ile saç ve saçlı derinin durumunu irdelemek gerekmektedir.

Haircheck-Up

Saçınızın genel durumunun değerlendirilmesi ve mevcut ise saç sorununuza yönelik çözümlerin belirlenmesidir. Haircheck-Up, saç ve saç derisi analizi ile beraber alınan sonuçlar kayıt altına alınır ve kişiye önerilen çözümün ne kadar işe yaradığı bilimsel olarak ispatlanır.

Trikoloji Ürünleri

Saç dökülmesini, kepeği ve aşırı yağlanmayı önleyen çözümler yer almaktadır. Şampuanlar, kremler, losyonlar ve yağlar ile saçınızın sağlıklı ve canlı olmasını sağlıyoruz. Ayrıca günlük ve ekstra bakım seçenekleri ile saçlarınızın sağlığını koruyoruz.

Saç Ekimi

Günümüzde saç ekimi, Fue Fut Saç Ekimi ile yapılmaktadır. HDC olarak size en uygun yöntemleri belirliyor, sonucunda nasıl bir imaja sahip olabileceğinizi gösteriyor ve bu yöntemlerin sizin isteklerinize kadar cevap verebileceğini gösteriyoruz.

Fototerapi

Fototerapi yöntemi, saç köklerine uygulanan lazer ışığı ile hücrelerin canlanmasını ve işlevinin artmasını sağlamaktadır. Bu sayede erken dönemde başlayan saç dökülmeleri gerilemekte, yeni saçlar çıkmakta ve saçların daha kalın çıkması sağlanmaktadır.

Hair SPA

Hair SPA ile saçlı deriniz bütün pisliklerden ve gözeneklerindeki tıkanıklıklardan arınacak ve çok daha iyi nefes alacak dolayısı ile enerji üretebilecektir. Saç köklerinizin gerekli enerjiyi daha sağlam daha gür ve daha dayanıklı saçlar üretmesi için kullanacaktır.
hdc-betul-demir-trikoloji

TRİKOLOJİ UYGULAMAMIZ

Sanatçı Betül Demir yoğun konser programı öncesi saçlarına bakım yaptırıyor.

Betül DemirSanatçı
"Türkiye'de HDC gibi teknolojiyle donatılmış bir firma görmek biraz şaşırttı. Fakat çok sevindim. Saçlarımın daha güçlü, canlı ve sağlıklı olmasını sağladığınız için teşekkür ederim. Sevgilerimle..."
fatih-urek-hdc-protez-sac-kullanan-unluler
Fatih ÜrekSanatçı
Saç sorunlarıma her anlamda çözüm bulan HDC, özellikle yıpranan saçlarıma uyguladığı saç bakımı ve trikolojik ürünler sayesinde daha sağlıklı ve daha parlak bir görünüm sağladılar. Saçlarımın daha sağlıklı, kepeksiz, güçlü ve parlak olmasını sağladığınız için teşekkürler.

Cesare Ragazzi

İtalyan tasarımı protez saç üreticisi olan Cesare Ragazzi, 40 yılı aşkın bir süredir protez saç ve saç sorunlarının çözümü konusunda çalışmaktadır. Özellikle medikal protez saç çözümlerinde bir dünya markası olan Cesare Ragazzi'nin Türkiye distribütörüyüz.

CRLab

İtalyan Cesare Ragazzi firmasının Trikoloji çözümlerinin yer aldığı markadır. FDA (amerikan Sağlık ve İlaç Dairesi) gibi bir çok yetkili kuruluşlardan onaylı olan CRLab ürünleri ile saç dökülmesi ve saç bakımı için kremler, şampuanlar, losyonlar ve medikal çözümler sunmaktadır.

Nutri-Fuse Progen

Nutri-Fuse Progen, dünyanın en büyük protez saç tedarikçisi olan New Image'in trikoloji ürünüdür. Ürünleri arasında şampuanlar,kremler, yağlar bulunmaktadır. Hem kendi saçınız hemde kullandığınız protez saçlar için saç bakım ürünlerini temin etmektedir.

American Hair Loss Council

HDC olarak Amerika'nın saç sorunları çözümü konusunda en büyük organizasyonu olan American Hair Loss Council'e üyeyiz. Devamlı olarak eğitim ve seminerlere katılarak dünyada saç konusundaki tüm gelişmeleri takip ediyor ve ilk olarak Türkiye'ye getiriyoruz.

CRLab Ürünleri

saç-dokulmesini-onleyici

Saç Dökülmesini Önleyici Ürün Grubu

CRLab Saç kaybına karşı geliştirilen ürün grubu incelen ve seyrelen saçları tekrar güçlendirerek dökülmesini önlemektedir. Saç kaybını durdurmak için önce saçın büyümesini engelleyen ve saça zarar veren bileşenleri saçlı deri üzerinden arındırır. Sonra içerisinde bulunan aktif maddeler ile saçın sağlığına kavuşması sağlanır. Saç kökünün kılcal kan damarlarından yeterince besin alması sağlanarak saç sağlığı korunur.

kepege-karsı

Kepek Önleyici Ürün Grubu

CRLab kepeğe karşı ürün grubu cildi nemli tutarak  kuru kepeği engeller. Bu sayede ciltte meydana gelen hassasiyeti, kızarıklığı ve kaşıntıyı giderir. Saç derisinin nemli kalması sağlanarak saçların gençleşmesi ve canlılık kazanması sağlanır. Ayrıca içerisindeki ekten maddeler kepek oluşuna neden olan bileşenler ile savaşarak kepeği yok ettiği gibi tekrarlanmasını da engeller.

sebum yag dengeleyici

Sebum (Yağ) Dengeleyici Ürün Grubu

CRLab sebum (yağ) dengeleyici ürün grubu, saç derisini fazla üretilen yağdan arındırılmasını sağlar. Saçlarda aşırı yağ üretimi saçın kirli görünmesine, ağır ve ince olmasına neden olmaktadır. Hatta önlem alınmadığı takdirde saç kaybına dahi yol açabilmektedir. Ürün grubunun içerisinde yer alan ekten maddeler cildin yağ üretiminin normal sevi,yede korunmasını sağlamaktadır. Ayrıca bu ürün grubu yağlı kepek için de etkilidir.

günlük bakım

Günlük Bakım Ürün Grubu

Sağlığımız için her gün elimizi, yüzümü ve vücudumuzu yıkıyoruz. Aynı şekilde saç derisi de bakıma ve temizlenmeye ihtiyaç duyar. Fakat her ürün günlük kulanım için uygun değildir. Bir çok ürünün içerisindeki etken maddenin her gün kullanılması sağlığa zarar verebilmektedir. Tam da bu nokta da CRLab günlük bakım ürün grubunu oluşturarak her gün saçlarınızı yıkamanızı ve bakım yapmanızı sağlamaktadır.

ekstra bakım

Ekstra Bakım Ürün Grubu

CRLab ekstra bakım ürün grubu özel maskelerinden ve özel olarak geliştirilen bir şampuandan oluşur. Kuru, tahriş olmuş, sedef hastalığı bulunan saç derisi için özel ürünler içerir. Ayrıca yağlı saçlar için yağı dengeler ve saçlarınızda hijyen sağlar.

yeniden yapılandırıcı

Yapılandırıcı ve Şekillendirici Ürün Grubu

CRLab yeniden yapılandırıcı ve şekillendirici ürün grubu, saçı ısıtmalı saç şekillendiricilerin zararlarından, kötü hava koşullarından saç ve saç derisini korumak için geliştirilmiştir. Saçınızın kurumasını, kolay kırılmasını engeller.

Yukarı
Whatsapp HDC