facebook

Son Teknoloji Protez Saç Sistemi

SWISS PLUS

HDC olarak 28 yıldır Türkiye’de saç dökülmesi ve saç sorunlarına karşı çözümler getiriyoruz. Sunduğumuz çözümler sadece protez saç odaklı olmadığı için sürekli kendimizi ve yaklaşımımızı geliştiriyoruz. Protez saç sunduğumuz çözümlerden sadece bir tanesidir. Bu yüzden gelen her müşteriye farklı bir yaklaşım ve hizmet sergiliyoruz.

Distribütörü olduğumuz ve dünyanın lider firması Amerikan New Image Labs ile 25 yıllık iş birliğimiz sonucunda HDC olarak artık bugün protez saç kavramını farklı bir seviyeye getirmeye başlıyoruz. Çünkü bugüne kadar alışılmış ve bir imaja sahip olan uygulamanın aslında daha performanslı, daha kullanışlı, daha az belli olması için yıllardır Ar-Ge çalışmaları yapılmaktadır. Bunun sayesinde bugün protez saç uygulamasını farklı bir seviyeye taşımakla beraber yeni lansmanı yapmaktan ve sizlere sunmaktan onur ve mutluluk duyuyoruz. Artık Swiss Plus sistemlerimizle modayı takip eden,  bugüne kadar imkânsız gibi görünen renkleri, hafifliği ve performansı bekleyen kişilerin isteklerini yerine getiriyoruz.

Ar-Ge çalışmaları sonrasında New Image Labs, rahatlığı en üst düzeyde, modaya uygun ve çok kaliteli saçlardan oluşması gerektiğini tespit etti ve bu kriterleri göz önünde bulundurularak Swiss Plus’ı tasarladı. Amerika’da 2018 yılının “Best Seller” (En çok Satan) ürünü olan Swiss Plus sistemini Türkiye’ye getirmekten ve sizlere sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Çok hafif, çok doğal, en ağır sporlarla uğraşanların ve en aktif hayata sahip kişilerin dahi rahatlıkla kullanabileceği modellerdir.

New Image Labs ve HDC olarak sadece saçlara sahip olmanızı değil aynı zamanda modaya uygun, imajınızı oluşturabileceğiniz, kendinizi çok daha rahat hissedeceğiniz saçlarınıza kavuşmanızı sağlamak istiyoruz. Artık hayatınıza hayal ettiğiniz modellere, modanın getirmiş olduğu stillere sahip saçlarınız olmasını istiyoruz. Bugüne kadar kendi saç rengi, dalgası gibi saç özellikleriniz ile aynı saç modelleri tasarlanmakta idi. Şimdi ise “kendi saç özelliklerinize benzer modelleri mi, yoksa moda dergilerinde gördüğümüz tasarımcıların yaptığı ve imrendiğimiz saçlara mı sahip olmak istiyoruz?” sorusunun cevabına göre saçlarınızı tasarlıyoruz.

 

Mutluluk sizin elinizde…

HDC

Yukarı
Whatsapp HDC