facebook

“Önceliğimiz sizin mutluluğunuz.”

Protez Saç Kimler İçin Uygundur?

Protez saç hizmetlerimizden biridir. Bize başvuranlara öncelikle saç ve saç derisi analizi yapıyoruz. Bu sayede saç kaybınızın nedenleri hakkında bilgi sahibi oluyor ve sizin için en uygun çözümü sunuyoruz. HDC olarak önceliğimiz kendi saçınızı kurtarmaktır. Bu yüzden protezden önce hangi yöntemlere uygunsunuz onları araştırıp sonrasında protez saçın size uygun olup olmadığına ve uygun olması durumunda hangi model ve çeşidin sizin için uygun olduğuna karar veriyoruz.

Özellikle Kadınlarda yaşanan saç sorunları erkeklerde yaşanan saç sorunlarından hem çok fazla hem de farklıdır. Ve HDC olarak bayanlara özel protez saç sistemleri ile Türkiye’de ilklere imza atıyoruz. Ve hatta en önemlisi altta kalan saçınızın tıraş edilmeden uygulandığı protez saç sistemini uygulayan tek firmayız.

Size uygun protez saç modelini belirlerken önem verdiğimiz noktalar;

 • Cinsiyetiniz
 • Hayat tarzınız
 • Sağlık durumunuz
 • Saç durumunuz
 • Hayalinizdeki saç modeli
 • Bütçeniz

Ayrıca firmamız tıbbi endikasyonları olan (kemoterapi, radyoterapi, cilt rahatsızlıkları, alerji ve gibi) durumlarda medikal protez saç çözümleri sunarak hassas davranıyor.

 Protez Saç Kimlere Uygulanamaz?

Protez saç, ihtiyaç duyan herkese uygulanabilir. Fakat sadece açık yara olan alanda kullanılamaz. HDC olarak tıbbi endikasyonları olan yada cildinde ileri derece rahatsızlık yaşayan kişiler için özel protez saç uyguluyor ve bu konuda hassas yaklaşıyoruz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

 • 26 yıllık firmayız. Hatta Türkiye’nin ilk saç protez firmasıyız.
 • Dünya sektör liderlerinin resmi distribütörüyüz. (New Image Labs, Cesare Ragazzi Laboratories)
 • Türkiye’de sektörü oluşturan firmayız. (Kuruluş hikayemizi okumak için tıklayın)
 • Protez saç dışında onlarca çözüm ve seçenekle hizmet veriyoruz.
 • Amacımız sizin sorunlarınız çözerek mutluluğunuza katkıda bulunmak.

Kısacası neden bizi tercih etmeniz gerektiğini öğrenmek için lütfen merkezimize buyurun.

 

Protez Saç Siparişi Vermeden Önce Bilmemiz Gerekenler

Protez saç kişiye özel olarak tasarlandığı için sizin hakkınızda detaylı bilgilere sahip olmamız gerekiyor. Yaşam tarzınız, cilt yapınız, saç durumunuz, istediğiniz model, bütçeniz, protez saçtan beklentinizi bilmemiz gerekiyor. Çünkü amacımız sadece protez saç satmak değil, sizin hayalinizdeki saçlara kavuşmanızı sağlamak.

Protez Saç Kullanırken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Kendi saçınızda olduğu gibi protez saç ta bakıma ihtiyaç duymaktadır. Kişisel bakımınızı yaptığınız gibi protez saçlarınızın temiz ve bakımlı olmasına dikkat edin. Özellikle kullanacağınız kozmetik bakım ürünlerinin protez saç için uygun olmasına dikkat edin. Protez saçın bakımı ve kullanılacak ürünler konusunda uzmanlarımızdan detaylı bilgi ve teknik destek alabilirsiniz.

Protez Saçın Ömrü Ne Kadardır?

Protez saçın ömrü sizin ve bizim iş birliğimize bağlıdır. Biz size olabilecek en kaliteli ürünü  ve hizmeti sunarak en uzun şekilde kullanmanızı sağlamak istiyoruz. Siz ise uzmanlarımızın size önerdiği şekilde kullanarak kullanım ömrünü uzatabilirsiniz.

Yukarı
Whatsapp HDC