facebook

Saç Bakım Ürünleri

"Saç Deriniz Size Ne Anlatıyor?"

Saçlarınız çok mu kötü? Peki biz ona iyi davranıyor muyuz? Saçlarımıza uygun ürünleri, uygulamaları yapıyor ve zarar veren uygulamalardan uzak durabiliyor muyuz?

Saç ve saç derisi insanın şu anki saç durumunu ve ilerde yaşanabilecek durumlar hakkında bir çok bilgi paylaşır. Özellikle saç ve saç derinize uygun kozmetik ürünü kullanmamak saçlarınızın kaybına kadar yol açabilmektedir. Saç bakım ürünleri saçlarınızın sağlıklı olmasını sağlamak, saç sorunlarınızı çözmek, saç dökülmenizi durdurmak yada önlemek için kullanılan ürünlerdir. HDC olarak özellikle saç kayıplarına neden olan saç sorunlarını çözmek adına Amerikan New Image Labs ve İtalyan Cesare Ragazzi firmaları tarafından geliştirilen ürünleri Türkiye'ye getiriyoruz.

Tabi bu ürünlerden size uygun olanların tespit edilmesi için öncesinde saç ve saçlı deri analizi ile saç sorununuz veya saçlarınızın hassas olduğu noktalar belirlenir. Buna uygun ürünler ile saçlarınız için en iyi bakım yapılır. Bu özel saç bakım ürünleri derinlemesine temizler, nemlendirir, sebumu (yağı) dengeler, saç derisini rahatlatır, saç derisinin hassasiyetlerini azaltmaktadır. Saç ve saç derinize uygun ürünler ile saç ve saç deriniz daha sağlıklı, daha güçlü olacaktır.

Detaylı bilgi ve randevu almak için aşağıdaki formu doldurun. En kısa sürede sizinle iletişime geçelim.

Yukarı
Whatsapp HDC