facebook

HDC Protez Saç Sistemleri

Protez saç sistemi, Amerika'da geliştirilmiş ve her geçen gün gelişmeye devam eden bir yöntemdir. Protez saçın kalitesini etkileyen en önemli unsurlar protez saçın altyapısı ve kullanılan saçın kalitesidir. Kaliteli altyapı ve saçlardan oluşturulan birçok farklı protez saç sistemleri mevcuttur.

HDC olarak protez saç sektöründe dünya lideri olan Amerikan New Image Labs'ın Türkiye distribütörüyüz. New Image Labs'ın birçok protez saç sistemleri mevcuttur. Protez saç sistemleri daha kaliteli yada daha az kaliteli olarak ayrılmamaktadır. New Image Labs protez saç sistemlerinin farkı, farklı özelliklerinin olmasıdır. Kullanıcının isteği ve yaşam standartları uygulanacak protez saç sistemini belirlemesinde en etkili faktörlerdir. HDC, tüm New Image Labs ürünlerini bünyesinde barındırarak kullanıcılara tercih hakkı tanımaktadır.

Kullanıcılarımıza sunduğumuz protez saç sistemleri; ANCORA, HOLLYWOOD, FOLLIGRAFT, POLYGRAFT, OSCAR, QUANTUM, ICON, SWISS PLUS, NX-GEN, SHERATON, LOS ANGELES VE CLUB W dahil olmak üzere birçok sistem mevcuttur. Ayrıca kullanıcını isteği doğrultusunda tamamen kişiye özel sistem de tasarlanabilmektedir.

Sizde HDC farkı ile New Image Labs ürünlerini keşfetmek ve farklı bir protez saç deneyimi yaşamak isterseniz merkezlerimize bekleriz.

Yukarı
Whatsapp HDC