facebook

TÜRKİYE’DE İLK OLARAK UYGULADIKLARIMIZ

hdc protez saç ilkler TÜRKİYE’NİN İLK PROTEZ SAÇ MERKEZİ

HDC, 1991 yılında İstanbul Levent’te Türkiye’ye protez saçı ilk getiren firma olarak kurulmuştur.

hdc protez saç ilkler TÜRKİYE’DE İLK SAÇ PROTEZİ İLE BERABER SAÇ EKİMİ UYGULAMASI

Türkiye’de ilk defa saç ekimi işlemi ile birlikte protez saç uygulaması yaparak daha doğal bir görünüm elde edilmiştir.

hdc protez saç ilkler TÜRKİYE’DE İLK VE TEK DERİ TİPİNİZE GÖRE TRICOTEST® İLE PROTEZ SAÇ TASARIMI

TRICOTEST, saçınızın  ve saç derinizin yapısını bilimsel olarak analiz eden bir sistemdir. Türkiye’ye getiren ve uygulayan tek firma olarak analiz sonucuna göre size en uygun protez saçı tasarlıyoruz.

hdc protez saç ilkler TÜRKİYE’DE İLK VE TEK CAD-CAM-3D DİGİTAL KALIP TASARIMI

Türkiye’de ilk ve tek olarak Cad-Cam-3D teknolojisini kullanarak protez saçınız için alınan kalıp özel cihazlar ile otomatik olarak üretilmektedir. Bu şekilde insan faktöründen kaynaklanabilecek hataları ortadan kaldırıyoruz.

hdc protez saç ilkler TÜRKİYE’DE İLK VE TEK MEDİKAL SAÇ PROTEZİ ( FDA ONAYLI )

Türkiye’de şu an piyasada bulunan protez saçların tamamı belirli bir kalite onayı olmadan satılmaktadır. HDC olarak Türkiye’de ilk ve tek olarak Amerikan Gıda İlaç Dairesi olan FDA tarafından onaylı ürünleri temin ediyoruz.

hdc protez saç ilkler TÜRKİYE’DE İLK VE TEK PROTEZ ALTINDA KALAN SAÇINIZI KESMİYORUZ VE KORUMA ALTINA ALIYORUZ

Şu an Türkiye’de yapılan protez saç uygulamalarında protez saçın altında kalan saçlar kazınmaktadır. Yurt dışından getirdiğimiz yeni sistem ile Sadece HDC’de uygulanan protez saç sisteminde protez altında kalacak saçlarınızı kazımıyoruz ve kendi saçlarınızı koruma altına alıyoruz.

hdc protez saç ilkler TÜRKİYE’DE İLK VE TEK OLARAK UYGULADIĞIMIZ YAZIN DERİNİZİ SERİNLETEN SAÇ PROTEZİ

Yurt dışından HDC olarak getirdiğimiz protez saç sistemi ile yaz aylarında kafa derinizi serinleten protez saç sistemini Türkiye’de ilk ve tek olarak uygulamaktayız.

NEDEN HDC?

hdc-protez-sac-tecrube-2

TECRÜBE

Türkiye’nin ilk protez saç merkezi olan HDC, saç sorunları ile ilgili bir çok hizmeti Türkiye’de ilk olarak uygulayan en tecrübeli firmadır. 25 yıldır Türkiye’de ve ilk merkezi halen aynı yerde ilk günün heyecanı ile hizmet vermektedir. Saç protezi uygulamasını Türkiye‘ye ilk getiren firma olmanın haklı gururunu yaşayan HDC, her kesimden olan mevcut müşteri kitlesi ile sınırlarını ülke dışına çıkarmış ilk ve tek firma olarak ülkemizi yurt dışında da temsil etmektedir.

hdc-protez-sac-hijyen

HİJYEN

HDC hijyen konusunu çok önemsemektedir. Çünkü çok hassas bir ürün grubu ile ilgileniyoruz. Bu konuda aşırı titizlikle çalıştığımızı ve tüm uygulama ürünlerimizi ABD‘den ithal ettiğimizi özellikle belirtmek isteriz. Ayrıca HDC, olarak artık İstanbul şubelerinde OSHA ( Occupational Safety Health Associaton ) kurallarını uygulamaya başladık. OSHA, ABD de saç ve kozmetik sektörü ile ilgili olan her türlü sağlık ve yönetimsel kuralları belirleyen bir devlet organizasyonudur.

DÜRÜSTLÜK

En hassas konularımızdan biri de DÜRÜSTLÜKTÜR. Müşterimiz olsun yada olmasın gelen misafirlere saç çözümlerimizi tüm detayları ile birlikte belirtiyoruz. HDC, hiç bir şekilde para kazanmak amacıyla ahlaka aykırı davranışlara yer vermemektedir.

hdc-protez-sac-imaj2

İMAJ

İmajınız imajımızdır. 25 senelik tecrübe ile bugün özellikle sanat camiasından bir çok ünlü isim HDC’yi seçmişlerdir ve halen bu seçimi devam ettirmektedirler. HDC’yi tercih eden ünlü isimleri görmek için Protez Saç Galeri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Sizin görünümünüze önem vermemiz bize mutluluk ve referans sağlamaktadır. Her türlü yenilik HDC tarafından ülkemize anında getirilmektedir.

hdc-protez-sac-secenek-2

SEÇENEK

HDC’nin en önemli avantajlarından biri de seçenek bolluğudur. Amerika ile çok sıkı ilişkiler sonucu yüzlerce değişik tasarım ve seçenek bolluğu ile sektörün tartışılmaz lider firması pozisyonunu hep devam ettirmiş ve her türlü ihtiyaca cevap vererek dostlarına alternatifler sunmuş, teknolojinin son gelişmelerini diğer firmalardan yıllar önce ülkemize kazandırmıştır.

hdc-protez-sac-uluslararasi-baglanti-2

YURT DIŞI BAĞLANTILARI

Sektörümüzün kuşkusuz lider bölgesi ABD ve film endüstrisi olan Hollywood’dur. Başlangıcından itibaren devamlı olarak süregelen bağlantılarımız devam etmekte, tüm gelişmeler anlık olarak bize ulaşmakta ve devamlı seyahatlerle bilgiler pekiştirilmektedir. Ayrıca İtalya'daki bağlantılarımızla yeni tasarım ve protez saç çeşitlerini yakından takip ediyoruz. Yurt dışında geliştirilen bir çok hizmet Türkiye’de ilk defa HDC’de uygulanmaktadır.

hdc-protez-sac-portfoy

MÜŞTERİ PORTFÖYÜ

HDC, çok farklı kesimlerden yüzlerce müşterisi olan bir firmadır. Özellikle sanat dünyasından ünlülerin de tercihi HDC’den yana olmuştur. HDC’yi tercih eden müşterilerimizi ve ünlü kişileri görmek için Galeri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Yukarı
Whatsapp HDC