facebook

MEDİKAL ÇÖZÜMLER

crlab-trikoloji

crlab-trikoloji

Saç sorunlarının çözümü için kullanılan yöntemlerden biri de uygun medikal ürünler kullanmaktır. Medikal çözümler altında şampuanlar, kremler, yağlar ve losyonlar yer almaktadır. Saç sorunlarının bir çoğu saç derisinden kaynaklanmaktadır. Bu tarz sorunların çözümünde ise şampuan ve krem gibi ürünler faydalı olabilmektedir. HDC olarak bu konuda Türkiye’de ilk ve tek olarak yaptığımız Haircheck-Up işlemi ile saçınızın sorununu analiz ediyor ve sizin için uygun yöntemi belirliyoruz. Önerilen medikal çözümler  Amerikan İlaç ve Gıda Örgütü (FDA) tarafından onaylıdır.
Medikal çözümler için kullanılan ürünler İtalya firması CRLabs tarafından üretilmektedir. Kullanılan ürünlerin her hangi bir yan etkisi bulunmamakla birlikte sağladığı yarar bağımsız laboratuvarlarca belgelenmiştir.

Medikal çözümler altında yer alan ürünlerin sağladıkları ise şöyledir;

  • Saç dökülmesini (kaybını) önleme,
  • Kepeği önleme,
  • Yağ (Sebum) dengeleme,
  • Yeniden yapılandırma,
  • Günlük bakım,
  • Ekstra bakım,
  • Saçı canlandırma,
  • Saçı besleme,
  • Saçı güçlendirmedir.

CRLab Ürünleri

saç-dokulmesini-onleyici

Saç Dökülmesini Önleyici Ürün Grubu

CRLab Saç kaybına karşı geliştirilen ürün grubu incelen ve seyrelen saçları tekrar güçlendirerek dökülmesini önlemektedir. Saç kaybını durdurmak için önce saçın büyümesini engelleyen ve saça zarar veren bileşenleri saçlı deri üzerinden arındırır. Sonra içerisinde bulunan aktif maddeler ile saçın sağlığına kavuşması sağlanır. Saç kökünün kılcal kan damarlarından yeterince besin alması sağlanarak saç sağlığı korunur.

kepege-karsı

Kepek Önleyici Ürün Grubu

CRLab kepeğe karşı ürün grubu cildi nemli tutarak  kuru kepeği engeller. Bu sayede ciltte meydana gelen hassasiyeti, kızarıklığı ve kaşıntıyı giderir. Saç derisinin nemli kalması sağlanarak saçların gençleşmesi ve canlılık kazanması sağlanır. Ayrıca içerisindeki ekten maddeler kepek oluşuna neden olan bileşenler ile savaşarak kepeği yok ettiği gibi tekrarlanmasını da engeller.

sebum yag dengeleyici

Sebum (Yağ) Dengeleyici Ürün Grubu

CRLab sebum (yağ) dengeleyici ürün grubu, saç derisini fazla üretilen yağdan arındırılmasını sağlar. Saçlarda aşırı yağ üretimi saçın kirli görünmesine, ağır ve ince olmasına neden olmaktadır. Hatta önlem alınmadığı takdirde saç kaybına dahi yol açabilmektedir. Ürün grubunun içerisinde yer alan ekten maddeler cildin yağ üretiminin normal sevi,yede korunmasını sağlamaktadır. Ayrıca bu ürün grubu yağlı kepek için de etkilidir.

günlük bakım

Günlük Bakım Ürün Grubu

Sağlığımız için her gün elimizi, yüzümü ve vücudumuzu yıkıyoruz. Aynı şekilde saç derisi de bakıma ve temizlenmeye ihtiyaç duyar. Fakat her ürün günlük kulanım için uygun değildir. Bir çok ürünün içerisindeki etken maddenin her gün kullanılması sağlığa zarar verebilmektedir. Tam da bu nokta da CRLab günlük bakım ürün grubunu oluşturarak her gün saçlarınızı yıkamanızı ve bakım yapmanızı sağlamaktadır.

ekstra bakım

Ekstra Bakım Ürün Grubu

CRLab ekstra bakım ürün grubu özel maskelerinden ve özel olarak geliştirilen bir şampuandan oluşur. Kuru, tahriş olmuş, sedef hastalığı bulunan saç derisi için özel ürünler içerir. Ayrıca yağlı saçlar için yağı dengeler ve saçlarınızda hijyen sağlar.

yeniden yapılandırıcı

Yapılandırıcı ve Şekillendirici Ürün Grubu

CRLab yeniden yapılandırıcı ve şekillendirici ürün grubu, saçı ısıtmalı saç şekillendiricilerin zararlarından, kötü hava koşullarından saç ve saç derisini korumak için geliştirilmiştir. Saçınızın kurumasını, kolay kırılmasını engeller.

Yukarı
Whatsapp HDC