facebook

Kadınlarda Saç Dökülmesi ve Diğer Saç Sorunlarına Çözümler

Saç kadınların görünüşünün olmazsa olmazı, tarzının bir parçasıdır. Makyaj, kıyafet gibi tamamlayıcı bir moda aksesuarıdır. Ne yazık ki son zamanlarda kadınlarda da saç sorunu oldukça yaygın bir problem haline geldi. Saç dökülmesi, saç seyrelmesi, saç hacminin azalması, saçların çabuk yağlanması ve uzamaması ve ayrıca kemoterapi süreçlerindeki karşılaşılan üzücü saç kayıpları gibi birçok sorunla karşılaşılmaktadır.
HDC olarak biz 28 yıldır yaptığımız gibi bütün bu saç sorunlarına farklı ve dünyada geliştirilmiş olan en son teknolojileri hizmetinize sunmaktayız. Aşağıdaki maddelerde bu yöntemlerimizle ilgili daha çok bilgi edinebilirsiniz.

Saç Dökülmesi

Saç dökülmesi birçok farklı faktörden kaynaklanmaktadır. Bazı hormonsal dengesizlikler, vitamin eksikliği veya genetik sebeplerden dolayı olabileceği gibi farklı birçok sebebi de olabilmektedir. Biz bu aşamada Trikolojik saç analizleri öneriyoruz. Bu analizler sayesinde saçların ve saç köklerinin ne durumda olduğunu tespit ediyoruz ve aynı zamanda yapılabilecek terapi ve bakım protokollerinin ne olması gerektiği ile ilgili müşterilerimize bilgi veriyoruz. Amacımız saçlarınızın en iyi hale gelmesine yardımcı olmak ve saçlı derinizin daha sağlıklı ve dengeli bir hale gelmesini sağlamaktır. Bilimsel olarak Trikoloji, saç ve saçlı deriyi inceleyen bilim dalı, tıpkı dermatoloji dalında cilt sağlığımızın değerlendirildiği gibi daha çok saça yönelik bir bilim dalıdır. Saçlarınızın en sağlıklı ve sizi mutlu edecek en iyi hale gelmesi için her türlü imkana sahibiz.

Medikal Saç Çözümlerimiz

Kadınlarda saç sorunları cansızlık, kuruluk yada aşırı yağlanma olabildiği gibi daha ciddi ve hatta kalıcı sorunlarda olabilmektedir. Saç kıran, yani Alopesi ve farklı çeşitleri (Areata, Universalis, Totalis, Travmatik, Androgenetik vs.), Trichotillomania, Kemoterapi ve Radyoterapi gibi tedavi süreçleri de saç kayıplarına yol açabilmektedir. Bu gibi süreçlerde özellikle daha hassas ve tıbbi yaklaşım gösterilmelidir. Bu gibi durumlara özel geliştirilen ve tamamen medikal saç çözümlerimiz mevcuttur. Detaylı bilgi için lütfen formu doldurun sizi arayalım.

Saç Yoğunlaştırma ve Uzatma Çözümlerimiz

Kadınlarda sık rastlanan saç sorunlarından biri de saçların seyrekleşmesi ve hacimsiz, cansız, zayıf saçların olmasıdır. Bu gibi durumlara özel uygulamalar ile saçlarınızın daha dolgun, daha hacimli, daha yoğun ve isterseniz daha uzun görünmesini sağlıyor ve hayalinizdeki saçlara kavuşturuyoruz. Çözümlerimiz ile ilgili detaylı bilgi için lütfen formu doldurun sizi arayalım.

Protez Saç Çözümlerimiz

Kadınlarda farklı nedenlerden saç kayıpları olabilmektedir. Bunlar kalıcı olabileceği gibi geçici nedenlerden de kaynaklanıyor olabilmektedir. Saç kıran, yani Alopesi ve farklı çeşitleri (Areata, Universalis, Totalis, Travmatik, Androgenetik vs.), Trichotillomania, Pelat Rahatsızlığı, Liken rahatsızlığı gibi durumlarda saçların kaybı söz konusu olabilmektedir. Saç kadınların önemli bir aksesuarı olduğunun farkındayız. Ve her zaman mükemmel görünmeniz için Amerika’da ve İtalya’da son teknoloji olarak geliştirilen en doğal, en iyi protez saç sistemlerimizi sizin için özel olarak uygulamaktayız. Türkiye’de Sadece HDC ‘de. Çözümlerimiz ile ilgili detaylı bilgi için lütfen formu doldurun sizi arayalım.

Yukarı
Whatsapp HDC