facebook

BİZİ ZİYARET EDEN VE ÜRÜNLERİMİZİ KULLANAN KİŞİLERİN BİZİM İLE İLGİLİ DÜŞÜNCELERİNİN YER ALDIĞI ZİYARETÇİ GÖRÜŞLERİ DEFTERİMİZDEN BAZI YORUMLAR. SİZDE MERKEZİMİZE GELEREK HAKKIMIZDA YORUM YAPABİLİRSİNİZ.

Bugün çok ama çok önemli bir gün oldu benim için! Saçlarıma kavuştum ve inanılmaz mutluyum. Her şey ama her şey için teşekkür ediyorum! HDC ekibine tüm kalbimle başarılarının devamını dilerim. Bundan sonra daimi müşterini olacağım! Saygılar ile

M.B

HDC ile 1998 yılından bu yana birlikteyiz. Ailem gibi olduk artık. Hiçbir zaman bir problem yaşamadık. Bu sene de güzel geçiyor. Yeni bir hareketlilik var burada ve hoşuma gitti. Victoria hanım ve yeni insanlarla beraber yeni bir enerji gelmiş. Başarılarınızın devamını dilerim. İyi ki varsınız…

Evren Nuri Turhan

Öncelikle HDC saç tasarım personellerinin son derece ince ve misafirperver davranışlarını gönülden kutluyorum. Şirket çalışanlarının ve liderlerinin başarı yollarında Allah c.c.’den muvaffakiyet niyaz ederim.

Saygılarımla,

Müjdat Zarcı

Yaklaşık 4 sene topik lanetiyle zamanımı ve saçlarımı kaybettikten sonra HDC ailesiyle tanıştım. Kaybettiğim erkekte en önemli olan saçımı geri kazandım. Bu ailenin bir parçası olmaktan çok mutluyum. Teşekkürler HDC.
Doğukan Aydın

Tüm çalışanlarınız, inceliğiniz, servisiniz, davranışınız her şey ama her şey için çok teşekkür ederim. En memnun ve en mutlu müşterilerinizi sorarlar ise ilk beni gösterebilirsiniz. Her şey için çok teşekkür ederim.

Saygılarımla,

Metin Alelen

Canlarım,
Bu hepimiz için; sizi 25 yıl önce tanıdım, 25 yıl önce sizinle ve bu harika çözümünüzle tanıştım. Bu kadar yıl HDC sadece benim için bir çözüm merkezi değil bir dost yuvası oldu. Mükemmel hizmetiniz mükemmel insanlarla aralıksız devam ediyor. Hele kraliçenin yeni rüzgârı burayı cennet yaptı.
Sevgilerimle,

Kutsi

Sevgili Hair Design ailesi
1997 yılının başından beri beraberiz sizlerle. 20’li yaşlarımın başında girdiğim bu kapıdan şu an orta yaşlı bir adam olarak giriyorum. Yıllar içinde tüm sanatsal yolculuğumda oyunlarımda, kliplerimde, konserlerimde sizleri hep ekibimizin bir parçası gibi hissettim. Nice uzun yolculuk ve anılara hep birlikte.

Erdem Topuz

Merhabalar,
Ben internet üzerinden sizleri bularak, kendimi buldum. Geldiğim andan itibaren beni bu olayı yapmaya cesaretlendiren başta Murat abi ve diğer ekip üyelerine çok teşekkür ediyorum. İlk yaptırma aşamasından sonra ilgisi bir an olsun kaybolmadığı için bu defter aracılığıyla Murat abiye bir kez daha teşekkür ediyorum.

Miraç Özay

Buraya ilk geldiğim gün herkesin yüzündeki o güzel gülümsemeleri görünce kendimi hem rahat hissettim hem de gördüğüm ilgiden çok memnun kaldım… Buraya arkadaşımın önermesi ile geldim… Geldiğim içinde ayrıca mutluyum… Bu yüzden İsmail’e çok teşekkür ediyorum. Herşeyin daha güzel olması dileğiyle hepinize kucak dolusu sevgiler…
İyi Bayramlar

Derya Oğuzhan

Öncelikle sektördeki en profesyonel şirketlerden biri olduğunu belirtmek isterim. Uygulama sonrasında karşılaşacağınız görüntüye inanamayacaksınız. Eğer saçsızlığı dert ediyorsanız ve kendinize değer veriyorsanız HDC sizin için en doğru adres. Başta Gökhan Bey olmak üzere tüm HDC ailesine teşekkür ederim.

Ramazan Maltepe

Sevgili HDC sizi çok seviyorum. Karşılama çok güzel. Protez saça kara verdikten sonra buranın en iyisi olduğuna karar verdim. Bu hissi bana yansıttılar. Gençleştiğimi hissettim ve çevremdeki insanların beğenisini kazandım. İlgi ve alakanızın aynı şekilde devam etmesini temenni ederim. Sizinle tanıştığım için çok mutluyum. Sevgi ve saygılarımla…

İsmet Keçeci

Buraya ilk geldiğimde büyük endişeler ile doluydum. Acaba olacak mı? Nasıl olacak? Ama HDC ailesiyle tanıştıktan sonra, endişelerimin ve kaygılarımın ne kadar yersiz olduğunu bana hissettiren HDC ailesine sonsuz teşekkür ediyorum. Burası tam aile ortamı gibi. Burada kendinizi evinizde gibi hissediyorsunuz. Nice mutlu beraberliklere dileğimle.

Ayhan Ercan

Her zaman ki gibi Hüseyin Bey yine ihya etti beni. Seviyenin, ilginin, alakanın hiçbir zaman değişmeyeceği tek yer HDC.
Teşekkürler

Burak Türk

Şu an kendimi çok iyi ve çok farklı hissediyorum. Bence herkes bunu denemeli ve HDC’ye yaptırmalı.

Timuçin Tunçsoy

HDC ailesinin bir ferdi olarak Kurban Bayramınızı kutlar nice bayramlar geçirmenizi canı gönülden dilerim.

Aykut Siye

HDC ailesinin bir ferdi olarak nice mutlu yılları hep beraber geçirmek dileğiyle Kurban Bayramınızı kutlarım.

Göksel Geyik

Ben Zümra Çiçek sizleri çok öpüyor ve çok seviyorum.

Zümra Çiçek

Bende özgüven patlaması yaşatan HDC ailesi iyi ki varsınız. Hep olun, daha güzel, daha çok yeniliklerle hayatımızı renklendirin. Çok teşekkürler emekleriniz için. Sevgiler.

Semra Akoral

Sizleri seviyorum HDC Ailesi
Özlem

Zain Kuan

HDC çalışanları hepiniz çok iyi insanlar olduğu için tercihimdir. Özellikle benimle yakından ilgilenen Hüseyin ve Murat Baba ilgi alaka güler yüz on numara. Saygılarımla.

Hem kurum olarak HDC’den hem de genel olarak çalışanlarınızdan çok memnunum. Çok ilgililer. Müşteri memnuniyeti için kurum olarak elinizden gelen çabayı sergiliyor, bunu da başarıyorsunuz. Sizi rahatlıkla başka arkadaşlarıma tavsiye ederim.
Hakan Bitnel

HDC hakkındaki görüşlerim
Çok cana yakın arkadaşlar işletmeyi çok beğeniyorum. 400 km uzaktan geliyorum. Müessese çok cana yakın. Başarılarının devamını diliyorum.
Ersan Anıtan

Selam,
Görüşmek için geldiğim gün yeni saçlarımla çıktım. HDC olarak gösterdikleri ilgi ve alaka insanı daha mutlu ediyor. Kendinizi özel hissetmek istiyorsanız, HDC’den şaşmayınız. Oluşturdukları yeni imaj ile hayata daha olumlu bakmamı sağladıkları için HDC ailesine teşekkür ederim.
Mücahit Aytekin

Protez saç yaptırmadan önce saç rahatsızlığımdan dolayı aşırı derecede olan özgüven eksikliğim, insanlarla olmayan diyaloglarım vardı. Protez saç yaptırdıktan sonra kendime gelen aşırı özgüven oluşması, insanlar içindeki diyalog kurmalarımda kendimi eksiksiz hissetmemde bana aşırı bir his sağladı. Teşekkürler HDC.

Gür ve bakımlı saçlar HDC’ye borçlu.
Dr. Murat Öncel

Uzun zamandır buraya geliyorum ve kendimi artık bir müşteri olarak değil HDC ailesinin bir üyesi olarak görüyorum. Her kurumun kar amacı öndedir. Ama burada daha önde olan bir şeyler var. Samimiyet ve fedakarlık. Hepiniz çok değerlisiniz.
Ömer

Büyük tedirginliklerimle geldim önce. Adım adım yendim tedirginliklerimi sayenizde. Bana yeniden fotoğraf çektirme sevinci verdiğiniz için hepinize çok çok teşekkür ederim. İyi ki tedirginliklerimi size sunmuşum.
Mesut Çoban

Hayatımda en önemli dönüm noktası olarak tanımlandırıyorum. HDC Hair Design ile tanıştıran ve beni desteği ile en iyi şekilde yönlendiren Murat beye sonsuz teşekkürlerimi borç bilirim.
Alper

Saçlarımın dökülmesi hayatımda ciddi bir problem olmuştu benim için. Kendi özgüvenim, hayata bakış açım çok kötü sıkıntılı zamanlar yaşıyordum. Sonrasında bu problemi araştırıp çözmek için araştırmalar yapmaya başladım ve de deyim yerindeyse 18 yaşındaki saçlarımı aramaktaydım. Bunun da saç ekimi ile olmayacağının farkındaydım. İstediğim sonuçlara ulaşmak için araştırmalarım sonucu protez saç sistemini buldum ve başladım bu firmalarla görüşmeye. Görüşmelerim sonucunda HDC protez saç firması bana en mantıklı olanıydı. Çünkü isteklerime cevap verebilecek ve bana hitap edebileceğini düşündüm. Sonrasında siparişimi vererek heyecanla saçlarımın gelmesini bekledim. Ve saçlarımı montaj etmeye geldiğim ilk gün hiç hislerimde bir problem yoktu. Çünkü başaracaklarından endişem yoktu ve montaj bitti. Sonuç mu? İstediğimden iyisi oldu ve şu an kullandığım saçlarımla özgüvenim ve mutluluğum yerine gelmişti. Güler yüzlü ekibi ve hizmeti için HDC ekibine teşekkürler.
Kamer

Yukarı
Whatsapp HDC