facebook

HDC (Hair Design Centers)

HDC firmamız 1991 yılında Gökhan Örmen tarafından kuruldu. Kendisi o yıllarda yaşamış olduğu saç dökülme sorunları ile mücadele ederken dünya çapında farklı farklı araştırmaları yaparak ABD’de bulduğu “Protez Saç” sistemi ile kendi sorunlarını çözebildiği için Türkiye’de de aynı sorunları yaşayan insanlara yardımcı olabilmek amacıyla bu uygulamayı ülkemize getirdi. 1991 yılında başlayan bu yolculukta firma olarak enerjimizi ve kalitemizi sürekli geliştirerek ve teknoloji alanında dünyadaki gelişmeleri takip ederek Türkiye’de hep ilkleri uygulayan bir firma olduk.

Bugün HDC, Türkiye’de ilk protez saç firması olarak liderliğini korumakla beraber, hizmet vermiş olduğu konularda ciddi çeşitlilik ve dünyadaki saç sektöründe bulunan en yenilikçi ürün ve uygulamaları Türkiye’ye getirmeye ve sizlere, sevgili müşterilerimize, sunmaya devam etmektedir.

Hizmetlerimiz;

  • Saç sağlığı ve saç dökülmesine karşı terapiler,
  • Saç yoğunlaştırma sistemleri,
  • Fototerapi (saç kökleri terapisi),
  • Kemoterapi ve Radyoterapi süreçleri için çok özel ve hızlı saç çözümler,
  • Saçtaki yağlanma, kaşıntı vb. saçlı derideki olan rahatsızlıklar ile alakalı çözümler,
  • Daha çok hacimli saçlar isteyen kişiler için en yenilikçi teknolojiler,
  • Amerikan sistem ‘protez saç’ uygulamaları,
  • İtalyan teknoloji ‘medikal saç sistemleri’ uygulamaları,
  • Tıbbi statüsünde bulunan 3D saç uygulamaları,
  • Saçları uzatmak ve yoğunlaştırmak isteyenler için, yeni ve dünyada tek olan CNC XT saç kaynak sistemleri.

Bugün HDC firmamız hem medikal hem de kozmetik ve moda sektörlerinde yer almaktadır. Hekimlerle işbirliği içeresinde bulunarak, dünyadaki medikal saç sektöründe tek olan İtalyan Cesare Ragazzi firmasının distribütörlük anlaşması içeresinde olup, tıbbi cihaz statüsünde olan en kaliteli saçları sunuyoruz sizlere. ( www.medical.hdc.com.tr) Aynı zamanda modayı takip ederek Amerika’da pazarın lideri olan ve dünya saç pazarında çok önemli bir yere sahip olan New Image firmasının 20 yılı aşkın süredir Türkiye dahil olmak üzere 26 ülkede distribütörlüğünü yapıyoruz.

Her bir saç teliniz bizim için çok değerlidir, hayallerinizi karşılamak için buradayız!

DEĞERLERİMİZ

HDC

Vizyonumuz

Türkiye’nin En İyisi Olmaya Devam Ederek, Müşterilerimizin Yaşam Standart Kalitelerini Arttırarak Hayatta Daha Başarılı Ve Mutlu Olmalarını Sağlamaktır.

HDC

Misyonumuz

Yüksek Standartlı, Kaliteli Hizmet Vererek Müşteri Memnuniyetini En Mükemmel Düzeye Çıkarmaktır.

HDC

Gizlilik

Müşterilerimizin İsimleri Her Ne Sebeple Olursa Olsun Gizli Tutulmaktadır. 3. Bir Şahsa Kesinlikle Verilmez.

HDC

Kalite Politikamız

Müşterilerimizin Memnuniyeti İçin En İyi Ve En Popüler Sistemi Uygulamak, Kendimizi Yenilemek, ‘Her şey Zamanında’ İlkesiyle Hatasız Hizmet Vermektir.

HDC

Hedeflerimiz

Toplam Kalite, Hizmet Ve Yaşam Tarzımız Ulusal Ve Uluslar Arası Saç Yerleşim Sistemlerinde Mükemmele Ulaşmak İçin Sürekli İyileşme Ve Gelişme Çabası İçinde Olmak.

HDC

Temel Değerlerimiz

Sosyal Sorumluluk-Şirketler Ve Çalışanları, Söz Ve Davranışlarında; Yasalara, Ahlaki Değerlere, Örf Ve Adetlere, Kişi Ve Kuruluşlara, Tüm İnançlara Ve Çevreye Saygılı Biçimde Davranırlar.

HDC

Takım Ruhu

Başarının Ancak Birlikte Çalışarak Elde Edilebileceği Düşüncesi Ve İnancıyla Takımın Her Üyesi Birbirine Saygı Duyarak Destek Verir.

Yukarı
Whatsapp HDC