facebook

Hair SPA

HDC hair spa, protez saç ve saç çözümleri merkezi

SPA kelimesi suyla gelen güzellik ve sağlık anlamında kullanılır. Artık HDC‘de Hair SPA ise saçlı deriniz ve saçlarınızın daha sağlıklı daha parlak daha gür daha sağlam olması için kullanılıyor. HDC Hair SPA ile saçlı deriniz bütün pisliklerden ve gözeneklerinde ki tıkanıklıklardan temizlenecek, çok daha iyi nefes alacak dolayısı ile enerji üretebilecek, saç köklerinizin gerekli enerjiyi daha sağlam daha gür ve daha dayanıklı saçlar üretmesi için gerekli işlemleri yaparak istediğiniz saçlara sahip olmanızı sağlayacak.

HDC Hair SPA ile amaç mevcut saçlarınızı koruma ve güçlendirmedir. Hatta gereksiz saç ekimi yapılmasını engeller. Ve en önemlisi Türkiye’de bir ilki gerçekleştiriyoruz: Saçınızı ölçüyoruz. Hem de tek skorla. Aynen kilonuzu ölçer gibi artık HDC‘de saçınızı da ölçmek ve yapılan işlemlerin ne kadar işe yaradığını tespit etmek mümkün. Tamamen bilimsel aletlerle yapılan işlemlerin sonuçlarını bilimsel verilerle ölçüp size gösterebileceğiz.

Çeşitli aşamaları ve yöntemleri olan HDC Hair SPA da önce saçlı deride ki gözenekleri sağlıklı hale getirip görevini en iyi şekilde yapması için gerekli ortamı sağlıyoruz. Sonra da deri altı hücrelerin ve saç köklerinin en etkili şekilde çalışması için kişiye özel fototerapi uyguluyoruz. Belli dönemler de Haircheck-Up uygulanarak yapılan işlemlerin bilimsel olarak karşılaştırmalı sonuçlarını beraber değerlendiriyoruz.

Hair SPA Hizmetleri

* SCALP (SAÇLI DERİ) TERAPİ
* FOTOTERAPİ
* MEZO TERAPİ
* PRP
* SAÇLI DERİ SORUNLARI
* SAÇ YAĞLANMASI
* İNCE TELLİ SAÇLAR
* HAIR CHECK-UP

Yukarı
Whatsapp HDC