facebook

Saç Sorunu Yaşayan Gençler İçin HDC'den BEDAVA Saç

Saç sorunu her yaşta hayatımızı etkileyen bir sorun olsa da en büyük etkisini gençler üzerinde göstermektedir. Saç dökülmesi yaşayan veya rahatsızlıklar sonucu saçlarını kaybeden gençler, oldukça sıkıntılı süreçler yaşamaktadır. HDC olarak bunun farkındayız ve gençlerin her daim yanındayız. Ayrıca gençlerin duygularına ve düşüncelerine önem veriyoruz. Saç sorunlarınız ile ilgili yaşadığınız sıkıntıları ve zorlukları hikaye olarak HDC'ye yazarak ÜCRETSİZ protez saça sahip olabilirsiniz.

Kampanyaya katılmak için Instagram hesabımızı takip etmeniz. Instagram ve Facebook'ta paylaştığımız kampanya içeriğini paylaşmanız gerekmektedir. Bunları gerçekleştirdikten sonra aşağıdaki form veya hdc@hdc.com.tr mail adresi yoluyla hikayenizi ve fotoğrafınızı bize iletin.

Kampanyadan yararlanmak için sayfadaki formu doldurun.

Hikayenizi aşağıdaki formun mesaj kısmına yazabileceğiniz gibi dosya olarak da gönderebilirsiniz.

Kampanya Formu

Dosya Ekle

Kampanya Koşulları

  • Bu kampanyada protez saç yapılacak kişiyi, yazdığı yazı üzerinden en etkili olanı seçerek HDC yönetimi belirleyecektir.
  • Bu kampanyadan 18-30 yaş aralığındaki kişiler faydalanabilir. Bu yaş aralığında olmayanlar başvuramazlar ve başvurup kazansalar dahi ödülden faydalanamazlar.
  • Bu kampanyadan yararlanabilmek için HDC'yi sosyal ağlarda takip ediyor olmak gerekir.
  • Kampanyaya katılan kişi yolladığı yazının, protez saç takılmadan önceki halinin fotoğrafının ve protez saç kullanmaya başladıktan sonraki halinin fotoğrafının HDC tarafından yayınlanmasını kabul etmiş sayılır.
  • HDC kampanya haklarını saklı tutar ve bildirmeksizin kampanyayı sonlandırabilir.
Yukarı
Whatsapp HDC