facebook

FOTOTERAPİ

Fototerapi diğer adıyla düşük seviye lazer terapisi (LLLT) yöntemi, saç köklerine uygulanan lazer ışığı ile hücrelerin canlanmasını ve işlevinin artmasını sağlamaktadır. Bu sayede erken dönemde başlayan saç dökülmeleri gerilemekte, yeni saçlar çıkmakta ve saçların daha  kalın çıkması sağlanmaktadır.

i-grow-how-igrow-works-2

Fototerapi saç dışında fizik tedavi gibi bir çok alanda kullanılmaya başlanmış ve insan sağlığına zarar verecek her hangi bir yan etkisi bulunmamıştır. Amerika’da geliştirilen bu tedavi yöntemi için kullandığımız cihazlar Amerika FDA onaylıdır. Uzun yıllar yapılan klinik çalışmaları sonucunda geliştirilmiştir. Yapılan klinik çalışmalarında yeni ve daha kalın saç çıkardığı kanıtlanmıştır. Ayrıca sadece 16 haftalık uygulamada %39 oranında saç artışı sağlamıştır.

igrow-fototerapi-saç-çıkartma-öncesi-sonrası

Fototerapi için kullandığımız iGrow cihazı tasarımı ve yapısı itibariyle hem bayan hem erkek için uygundur. Ayrıca kafanın tamamını kapsayacak şekilde tasarlanmıştır. Böylece her tarafta eşit olarak etki sağlamaktadır. Kulaklık fonksiyonu sayesinde mp3 ve mobil cihazlar bağlanabilmektedir.

Verdiğimiz hizmetler;

  • Haftada belirlediğiniz 2-3 gün fototerapi uygulaması,
  • Ayrıca iGrow cihazının satışını gerçekleştirmekteyiz.

Fototerapi uygulamamız tamamen klinik şartlar altında analiz, uygulama ve değerlendirme aşamalarından oluşmaktadır. Fototerapi uygulamak için bize başvurduğunuzda Türkiye’de sadece firmamızda bulunan Haircheck cihazı ile saçınızın analizini gerçekleştiriyoruz. Çıkan sonuçlar neticesinde saçınızın sorunları ile ilgili bilgi sahibi oluyoruz ve bu bilgileri kayıt altına alıyoruz. Bu bilgiler ile saçınıza uygulanacak Fototerapi uygulanması gereken süreyi ve seansı belirliyoruz. Belirlenen süre fototerapi uygulamasına katıldıktan sonra saçınızın tekrar analizini gerçekleştirerek uygulamanın saçınıza etkisini görebiliyorsunuz. Bilimsel metotlar ile klinik şartlar altında gözle görülebilir sonuçlar elde ediyoruz. Sizde mutlu dostlarımız arasına katılmak için lütfen iletişime geçiniz.

fototerapi
Yukarı
Whatsapp HDC